שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אושרה מכירת בורגראנץ' לברגר קינג
  ביהמ"ש אישר את מכירת בורגראנץ' לרשת המתחרה, לאחר שברגר קינג העלתה את הצעת הרכישה שלה ל-25 מיליון שקל. העסקה כפופה להחלטת הממונה על ההגבלים העסקיים, שתינתן בעוד חודש

  בית המשפט המחוזי בת"א אישר בצהריים (יום ה') את מכירת רשת בורגראנץ' לרשת המתחרה ברגר קינג. זאת, לאחר שברגר קינג (קבוצת א. אורגד אחזקות) העלתה את הצעת הרכישה שלה ל-25 מיליון שקל. המכירה כפופה לאישור הממונה על ההגבלים העסקיים, רונית קן, שתחליט בתוך כחודש האם לאשר את המכירה.

   

  אם הממונה לא תאשר את המכירה לברגר קינג, הזוכה האוטומטית ברשת בורגראנץ' תהיה קבוצת G.M.R. WorldWide Hospitality Limited - חברה רוסית הרשומה בקפריסין, אשר הצעתה היתה קודם לכן הגבוהה ביותר - בסך 17 מיליון שקלים.

   

  הבוקר הודיעה קבוצת ברגר קינג כי היא מעלה את הצעת הרכישה שלה, ומסכימה לממן את תפעול הרשת עד שתינתן החלטתה של הממונה על ההגבלים העסקיים. עו"ד אופיר רונן, המייצג את 170 עובדי בורגראנץ', ציין כי שוחח עם מנכ"ל ברגר קינג, והאחרון הביע נכונות להעסיק את מרבית עובדים רשת.

   

  על פי ההערכות, הקבוצה הרוסית, המיוצגת על ידי עו"ד שי רוה, תמתין לראות אם הממונה על ההגבלים העסקיים תאשר את המכירה לברגר קינג, ולא תעלה בינתיים את הצעתה. הקבוצה נמצאת בבעלות איש עסקים יהודי-גיאורגי בשם מרב אלאשוילי.

   

  כונס הנכסים הזמני של רשת בורגראנץ', ד"ר שלמה נס, והמפרקים הזמניים של הרשת, עו"ד שאול ברגרזון ורו"ח אלי שפלר, המליצו אתמול על הקבוצה הרוסית כרוכשת הרשת, כיוון שהצעתה של ברגר קינג היתה יותר נמוכה במעט, אולם לאחר שברגר קינג העלתה את הצעת הרכישה שלה, ירדה הקבוצה הרוסית לעדיפות השנייה.


  פורסם לראשונה 25/09/2008 10:37

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים