שתף קטע נבחר

נעמה עוזבת את ה"אח הגדול"

אחרי 25 יום המאמנת האישית לא הצליחה לאמן את עצמה להתגבר על געגועיה לילדיה, או למנוע את החרם שרוב דיירי הבית הטילו עליה

אתם יכולים להפסיק להצביע לנעמה. אחרי 25 יום, נעמה פרידמן עוזבת את בית "האח הגדול". המאמנת האישית בת ה-34 לא הצליחה לאמן את עצמה להתגבר על געגועיה לילדיה, או למנוע את החרם שרוב דיירי הבית הטילו עליה. בתוכנית הריאליטי של קשת ישארו מעתה 12 משתתפים. ב-15:00, נעמה תצלם שיחת פרידה יחד עם ארז טל. הראיון הזה ישודר ביום א' הקרוב בתוכנית "האח הגדול" היחידה בשבוע הבא (שבוע ראש השנה), תוכנית בה יודח דייר נוסף.

 

העזיבה של נעמה אינה מפתיעה. בפרק ההדחה של השבוע שעבר היא היתה מועמדת להדחה, (כמו בפרק ההדחה שלפניו), ובמקום להסביר לצופים מדוע עליה להישאר בבית, היא ביקשה שידיחו אותה. גם קודם לכן, בחדר הוידויים, היא התלבטה מול "האח הגדול" אם היא צריכה לצאת מהבית.

 

נעמה נחשבת למשתתפת חובבת ריבים, שנוהגת להסביר את עצמה מול דיירים ואז להמשיך ולרכל עליהם. את החזית הראשונה שלה פתחה מול שפרה. את הקרב השני שלה ניהלה מול יוסי בובליל, מאחורי גבו, כשסירבה לחלוק עמו חדר. "הוא ישגע אותי, אני לא יכולה איתו", אמרה. עם שי, אחד ממנהיגי הבית, הסתכסכה כאשר ניסתה לזרז את הדחתו. אתמול בבוקר (ה') הוא הביע משאלה שתצא מהבית והתעמת עמה.

 

בתגובה לכל ריביה, רוב הדיירים ניתקו עמה מגע, ובשבוע האחרון

היא הפכה למנודה. החברה היחידה שנותרה לנעמה בבית היא קרן. שי הפעיל את כל הארלטילריה המילולית שלו נגדה ואפילו ערן זילברמן, המודח האחרון מהבית, אמר "הם מתכוונים למוטט את נעמה".

 

אחרי הריב והנאום, נעמה קיבלה אתמול פטור מהמשימה השבועית כי לא הרגישה טוב. היום, כאמור, היא החליטה לצאת מהמשחק לגמרי.

 

זו אינה בקשת העזיבה הראשונה ב"אח הגדול". גם רנין חשבה לעזוב את הבית מיוזמתה מפני שקיבלה מסר מהחבר שלה, תייסיר, לפיו עליה לצאת את הבית מיד. היא ארזה את חפציה והתכוננה לנטישה, אבל ברגע האחרון שינתה את דעתה.

 

לא ברור עדיין מתי נעמה תשוב לביתה במושב לימן. מה שברור שהבית הלבן ישאר ריק מרוב תככיו אחרי לכתה ודייריו יצטרכו למצוא שעיר לעזאזל חדש.

מהפקת התוכנית נמסר בתגובה: "אנו מצטערים על פרישתה של נעמה, אך מכבדים את רצונה לצאת מהבית . לכל מתמודד יש זכות לפרוש בכל שעה, אם זה רצונו. הגעגועים למשפהחה ולילדים הכריעו את נעמה. אנו מאחלים לה ולמשפחתה שנה טובה. אנו בטוחים שהיא תמשיך לעקוב מחוץ לבית אחר הנעשה בתוך הבית".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נעמה: עוזבת
צילום: גולי כהן
לאתר ההטבות
מומלצים