שתף קטע נבחר

בלעדי ב"לאשה": שאראס מדבר

"אני לא הייתי בשביל לינור, והיא לא הייתה בשבילי", כך מסכם שחקן הכדורסל (והדוגמן) את נישואיו וגירושיו מלינור אברג'יל. בראיון אישי המתפרסם השבוע ב"לאשה" הוא מאפשר הצצה נדירה לחייו, ומספר על הפרידה ועל האישה החדשה שאיתו

בספר זיכרונותיו, אם יתפנה לכתוב כזה בעתיד, אולי יעדיף שאראס למחוק כמה רגעים מהקיץ האחרון. לא שהכל היה רע, אבל בהחלט לא היה רגע דל.

 

שארונאס יאסיקביצ'יוס, 32, שחקן הכדורסל היקר באירופה, נחשב לאחד משחקני הכדורסל הטובים ביותר ששיחקו בישראל ויש שיאמרו הטוב ביותר. לפני שנתיים הוא עזב את מכבי תל אביב, כיום הוא משחק בפנאתנייקוס היוונית, והנה הוא שוב בכותרות בעקבות גירושיו מהשחקנית-דוגמנית לינור אברג'יל. כן, הוא היה מעדיף לא לדבר על זה, אבל הוא מודע לכללי המשחק.

 

אתה בן 32. מה הדבר המרכזי שלמדת על עצמך בשנים האחרונות?

"אני רוצה מאוד משפחה וילדים. בשנים האחרונות לא דאגתי לזה, חשבתי רק איך להיות שחקן כדורסל טוב יותר. זה התחיל להעסיק אותי בימים ששיחקתי במכבי, ואני מזהה שאני רוצה את זה היום הרבה יותר מבעבר".

 

תחזור בעתיד לשחק במדי מכבי?

"יש לי הרבה חברים ממכבי, אבל מאז שעזבתי אף פעם לא הייתי קרוב לחזור. בכל מה שקשור לכסף, אני חסר רגשות. כשההבדלים בסכומים הם פי שלושה או ארבעה, אז ההחלטה פחות או יותר נעשית למען עתידי, במיוחד בגיל שלושים".


"אני לא מתבייש לומר שאני מחבב את עצמי" (צילום: יניב אדרי)

 

בחודשים האחרונים, הראש שלו לא רק על המגרש. מי שאחראית לשינוי הקל שמסתמן בחייו היא גודה סאבוטייט, יפהפייה בלונדינית, זמרת וכוכבת טלוויזיה גדולה בליטא. השנתיים בהן היה נשוי ללינור אברג'יל יהפכו בקרוב, כך נראה, לזיכרון רחוק. 

 

למה זה נגמר עם לינור?

"התשובה פשוטה: אני חושב שאנחנו לא מתאימים. היא כנראה לא האישה הנכונה בשבילי, ואני לא בשבילה. אם שני אנשים לא יכולים לשרוד שנתיים יחד, הם לא צריכים להיות יחד. תאמיני לי, אין כאן שום פרטים אחרים. התשובה שאני נותן היא הכי כנה שאני יכול לתת".

 

אתה מאוהב בימים אלה?

"אם אני מאוהב?" הוא מופתע ומסמיק, "אני לא אענה על השאלה הזאת. אני מאושר, אבל זה דבר שאני בוחר לא לדבר עליו. אני יוצא עם מישהי, ומה שיהיה יהיה".

 

השבוע בעיתון לאשה הענק ליום כיפור: הראיון המלא. שאראס מדבר על התקרית שהביאה למעצרו ולשחרורו בערבות, על קריירת הדוגמנות, על יחסיו עם מכבי, התוכניות לעתיד וגם על הילדות בליטא, על הפרידה המתוקשרת והרומנטיקה בחייו, וכמובן, איך לא, על האישה החדשה שאיתו.

 

הקליקו כאן כדי לגלות מה מחכה לכם בגיליון השבוע

 


 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"התשובה שלי היא הכי כנה שיש". שאראס ואברג'יל
צילום: יגל בר קמא
לאשה בפייסבוק
מומלצים