שתף קטע נבחר

שרה פיילין והחיקוי שלה - בתוכנית אחת

המועמדת לסגנית הנשיא, שרה פיילין, גילתה רוח ספורטיבית, והופיעה בתוכנית "סטרדיי נייט לייב" של אן.בי.סי. היא צפתה בחיקוי שלה, עקצה את אלק בולדווין וגם נהנתה מקטע ראפ על ציידים באלסקה. גם הפעם, הבדיחות היו על חשבונה

מארבע וחצי לפנות בוקר (שבת, ארה"ב) השתרך תור בכניסה לאולפני אן.בי.סי בניו-יורק. כולם רצו לראות את המועמדת לסגנית הנשיא, שרה פיילין, ואת מי שמחקה אותה, טינה פיי, ב"סטרדיי נייט לייב". פיילין, שהחיקוי שלה הזניק את הרייטינג של התוכנית, גילתה רוח ספורטיבית - למרות שגם הפעם, הבדיחות היו על חשבונה.   

 

לצפייה בפיילין באתר התוכנית - לחצו כאן .  


פיילין מתבוננת בחיקוי של עצמה (צילום: רויטרס)

 

זה התחיל בחיקוי של טינה פיי שאמרה במסיבת עיתונאים שהפּוֹל (סקר) היחיד שהיא מכירה זה הנורת' פול (הקוטב הצפוני). שרה פיילין צפתה בחקיינית שלה ממוניטור יחד עם המפיק הראשי, לורן מייקלס.

 

"לורן, אני לא חושבת שזה היה תיאור אמיתי של מסיבת העיתונאים שהייתי עושה", העירה פיילין. אלק בולדווין ניגש למייקלס והעיר לו "אתה לא יכול לאפשר לטינה להיות שם עם האשה הזו", כשפיילין מביטה בו, "היא בעד כל מה שאנחנו מתנגדים לו".

 

בולדווין גילה "לתדהמתו" כי מי שעומדת מולו היא לא טינה פיי, כי אם המקור בכבודו ובעצמו, ואז החל להתחנף ואמר לה ש"היא הרבה יותר יפה במציאות". פיילין לא נותרה חייבת והחזירה לו בעקיצה: "תודה רבה, ואני חייבת לומר שאחריך סטיבן הוא הפייבוריט מבין האחים בולדווין". השחקן שילב ידיים עם המועמדת לסגנית הנשיא, והכניס אותה לאולפן.

 

היא נכנסה וטינה פיי הסתלקה מבלי שהשתיים הופיעו יחד במשך הערב. שרה פיילין השתלטה כביכול על מסיבת העיתונאים, ואמרה: "לא, אני לא מתכוונת לענות לשום שאלה, אבל אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולומר 'חי מניו-יורק, זה סטרדיי נייט לייב". 

 

פיילין גם השתתפה בקטע הסיום של התוכנית, שכלל קטע ראפ של הצוות. המציגים עמדו כביכול בקוטב הצפוני, בין דובים, צבאים ושלגף כשברקע יריות של ציידים. פיילין חייכה ואפילו התנועעה לקצב הראפ, כשהחברים בסטרדי נייט לייב המשיכו להתבדח על חשבונה.

 

פיילין התראיינה ביום שישי לתחנת רדיו ואמרה שאין לה מושג מה הולך להיות בתוכנית. בדרך כלל נוהגים בתוכנית הבידור לשתף את האורחים שלהם בתסריט במשך השבוע שלפני התוכנית החיה. לפיילין יש ניסיון בטלוויזיה. היא היתה כתבת ספורט של תחנת טלוויזיה מאנקוראג' לפני הרבה שנים, אולם בסטרדיי נייט לייב - היא קיבלה תפקיד קטן בלבד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רוח ספורטיבית. שרה פיילין
צילום: AP
טינה פיי בסטרדיי נייט לייב
צילום: AP
מומלצים