שתף קטע נבחר

במי תבחרו? חולדאי או "קונטרול חולדאי"

עו"ד רון לוינטל החליט לאתגר את ראש העיר המכהן, ובפתקי הבחירות שלו נכתב "חולדאי קונטרול - התל-אביבים". מטה חולדאי הגיש ערר לוועדת הבחירות

ראש עיריית תל-אביב, רון חולדאי, הגיש היום (ד') ערר מינהלי לוועדת הבחירות כנגד רשימתו של רון לוינטל "התל-אביבים". הסיבה: על פתקי ההצבעה הרשמיים של רשימת "התל-אביבים" נכתב "קונטרול חולדאי". חולדאי טוען בערעורו כי מדובר בהטעיית הבוחר. לוינטל מגיב: "חולדאי בפאניקה".

 

מערכת הבחירות בתל-אביב שהייתה די מנומנת עד כה מתחילה להתעורר, סביב ויכוחים איזוטריים על פתקי הצבעה. בסוף השבוע גילו במטרה הבחירות של חולדאי כי פתקי ההצבעה הרשמיים של רשימת "התל-אביבים" בראשה עומד עו"ד רון לוינטל, מזכירים את שמו של חולדאי תחת צמד המילים "חולדאי קונטרול - התל-אביבים".

 

לאחר התייעצות במטה הבחירות של חולדאי, הוחלט להגיש ערעור לבית המשפט במטרה לפסול את פתק ההצבעה של לוינטל. לטענת אנשי חולדאי, השימוש בשמו יכול להטעות בוחרים, שבטעות ישלשלו את פתק ההצבעה לקלפי מתוך מחשבה שהם מצביעים לחולדאי.

 

לוינטל מגיב: "חולדאי בפאניקה מרשימת התל אביבים, שלקחו על עצמם לשים קונטרול על חולדאי ולמנוע את שלטון היחיד שלו. חולדאי לא חושש מדב חנין ולא מאורן שחור - הם לא מסכנים אותו. אבל הוא יודע היטב שרשימת התל אביבים חזקה במועצה, תסיים את עידן הדיקטטורה בעיריית תל-אביב ולא תאפשר לחולדאי לנהוג ככל העולה על רוחו. אילו לא היה חושש כל כך, לא היה מגיש ערר".  

 

לדברי לוינטל, "התל-אביבים יתמכו בהחלטות של חולדאי שיתקבלו לטובת התושבים, אבל יעצרו אותו כשיפעל לטובת הקבלנים ובעלי החניונים. זאת הסיבה שחולדאי מערער על הפתק שלנו". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רון חולדאי
צילום: שאול גולן
מומלצים