שתף קטע נבחר

קודאק ישראל תפטר כ-150 עובדים

במסגרת מהלך התייעלות, שיושלם עד למחצית השנייה של 2009, תעביר קודאק את אחד מקווי הייצור מישראל לסין. החברה תמשיך להעסיק 650 עובדים בפתח תקווה

הנהלת חברת קודאק ישראל תפטר כ-150 עובדים במפעל בפתח תקוה, על רקע העברת אחד מקווי הייצור של שתי מערכות קדם דפוס (CTP ) מישראל לסין. ההחלטה להעביר את קווי היצור התקבלה כחלק מתהליכי התייעלות בהם נוקטת קודאק, וכחלק מהיערכות החברה לשינויים בכלכלה העולמית. בכוונת קודאק להשלים את המהלך עד למחצית השנייה של שנת 2009.

 

פיטורים במשק

 

אבי ולדמן, מנכ"ל משותף - קודאק ישראל, מסר כי, קו הייצור של מערכות קדם הדפוס שיועתק לסין, ישולב בקווי הייצור של מפעל קודאק בשנחאי שם כבר מייצרת החברה מערכות מאותה משפחת מוצרים. לדברי ולדמן, העברת הפעילות אינה קשורה לביצועי החברה בישראל והיא חלק מהערכות קודאק לשינויים בשווקים העולמיים.

 

"עובדי קודאק ישראל מפגינים מזה שנים רבות מצוינות תפעולית ברמה הגבוהה ביותר, תוך עמידה ביעדים קשים ומאתגרים", אמר ולדמן, "צעד זה נעשה כדי לחסוך בעלויות הייצור, לשם הגברת היכולת התחרותית ושיפור רווחיות החטיבה".

 

ולדמן ציין כי קודאק רואה בישראל אתר חשוב וחיוני, ותמשיך להעסיק בפתח תקווה יותר מ-650 עובדים תוך כדי הגברת המיקוד והפעילות בתחומי המחקר והפיתוח.

 

"אנו נעשה כמיטב יכולתנו ואף מעבר לכך על מנת לסייע לעובדים אשר יפרשו מן החברה בעקבות המהלך, אם באמצעות סיוע במציאת משרות אלטרנטיביות ואם במתן תמיכה ושירותים נוספים ברמת העובד הבודד"", אמר ולדמן.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ablestock
הפיטורים - במטרה לשפר רווחיות
צילום: ablestock
מומלצים