שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  תפילת אמהות למען גלעד שליט
  מאות נשים התכנסו ביום פטירת רחל אימנו בהיכל-שלמה בירושלים לעצרת תפילה למען שובו של החייל החטוף גלעד שליט. יו"ר אמונה, ליאורה מינקה: "אנו מאמינים שההבטחה שניתנה לרחל כי תפילותיה יישמעו וישובו בנים לגבולם, תבוא לידי ביטוי אצל גלעד"

  כ-400 נשים הגיעו בצהריים (יום א') להיכל שלמה בירושלים לעצרת ותפילת נשים למען החייל החטוף גלעד שליט. העצרת, אשר אורגנה על ידי "אמונה" – תנועת האישה הדתית לאומית, נערכה ביום פטירת רחל אמנו והנשים מקוות כי זעקתן ביום זה יכולה לעזור להביא לשובו של גלעד. אביבה שליט היתה נוכחת באירוע התפילה.

   


  אביבה שליט בין ליאורה מינקה וח"כ אורלב (צילומים: גיל יוחנן)

   

  בעצרת השתתף גם יו"ר המפד"ל זבולון אורלב. ליאורה מינקה, יו"ר אמונה, הסבירה על חשיבות האירוע: "במסגרת הפעילות הנערכת מזה שנים באמונה מדי שנה אנו עולות לקבר רחל אך השנה החלטנו לייחד את תפילותינו למען גלעד שליט, יש התרגשות עצומה של כולן".


  הצטרפו אליהן. אביבה שליט

   

  לדברי מינקה, העצרת כאן היא רק חלק מהפעילויות בהן נוקט הארגון וכי גם באינטרנט הן משתמשות בשביל להגיע למטרה. "העברנו מסר באינטרנט שהגיע למאות אלפי בתי אב, אנו מקוות שעשרות אלפים בארץ

  ובעולם יצטרפו לתפילה זו, אנו מאמינים שההבטחה שניתנה לרחל אמנו כי תפילותיה יישמעו ושבו בנים לגבולם, תבוא לידי ביטוי ביחד עם האנרגיות העצומות המושקעות בו".  

   

  בדברים שנשאה בכנס דיברה אל ליבן של כל האמהות שבאולם: "יש לנו גלעד אחד, חייל צעיר, בן אהוב. מאז החטיפה הוא מוחזק הרחק מביתו וממשפחתו, הוא החייל של כולנו והאחריות על חייו ובריאותו היא שלנו, לבנו קרוע ואנו מתגעגעים וכואבים יחד עם לבה של אביבה".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "תפילת אמהות למען גלעד שליט"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים