שתף קטע נבחר

האם האתר של נתניהו מחקה את אובאמה?

מי שחוזה בעיצוב החדש של האתר של בנימין נתניהו לא יכול שלא לשים לב לדמיון המדהים לאתר של הנשיא האמריקני הנבחר, ברק אובאמה. דובר נתניהו: "אנחנו רואים בזה מחמאה"

לרגל הבחירות ההולכות וקרבות התקשט האתר של בנימין נתניהו בעיצוב מחודש, וכעת כולל חדשות, בלוגים של אנשי ליכוד, סרטונים וכדומה. הפעילות של נתניהו ברשת זכתה בעבר לשבחים בבלוגוספירה, עקב החלטתו להפיץ את התכנים בבלוג שלו ברשיון חופשי (Creative Commons), אך הפעם מספר בלוגרים חדי עין לא יכלו שלא לשים לב לדמיון בין האתר החדש לזה של ברק אובאמה.

 

מבט על צילומי המסך של האתרים מראה כי יש להם לא מעט במשותף, לא רק הגוון הכחול. במטה של נתניהו, לעומת זאת, מכחישים. בתשובה לשאלה האם העיצוב של האתר החדש הועתק מהעיצוב של הנשיא האמריקני הנבחר, הגיב דוברו של נתניהו, יוסי לוי וטען שממש לא.

 

"אנחנו רואים בהשוואה הזו מחמאה", אמר לוי. "הקו המנחה בקמפיין האינטרנטי של הליכוד הוא פתיחות ושקיפות מקסימלית כלפי הציבור, תוך שיתוף מקסימלי שלו בתהליך הבחירות". אפשר רק לתהות - אם נתניהו מאמץ את האתר של הכוכב החדש בשמי הפוליטיקה האמריקנית כמקור השראה, אולי ייאמץ גם את המצע?

 

 


האתר של נתניהו

 

 


האתר של אובאמה

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ביבי רוצה להיות אובאמה?
צילום: ירון ברנר
מומלצים