שתף קטע נבחר

תלמיד לעס מסטיק, המנהל נזף - האב שלף סכין

מנהל חטיבת ביניים בנצרת העיר לאחד התלמידים על מסטיק שלעס בשיעור. הוא זימן למשרדו את אביו, ולפי תלונתו במשטרה - עבר שיעור חדש באלימות

סגר חשבון: מנהל חטיבת ביניים בנצרת הותקף בשעות הצהריים (יום ד') על ידי אב של אחד מתלמידי בית הספר (40). האב זעם על כך שהמנהל נזף בבנו משום שהוא לעס מסטיק בשיעור.

 

"בשעות הצהריים התקבל דיווח בתחנה מבית ספר בעיר על כך שהמנהל הותקף בידי הורה", סיפר ל-ynet סגן מפקד תחנת משטרת נצרת רב פקד, שלומי לוי, "בעדותו בפני השוטרים סיפר המנהל כי במהלך אחד השיעורים הוא העיר לתלמיד כבן 14 על כך שהוא לועס מסטיק במהלך השיעור".

 

לוי הוסיף, "זמן קצר לאחר המקרה הגיע לבית הספר אביו של הנער ששמע על המקרה. האב החל לגדף את המנהל ולאיים עליו בסכין יפני תוך שהוא גורם נזק למשרד ההנהלה. בהמשך תקף על פי החשד האב את המנהל שנחבל קלות בגבו".

 

אחרי האירוע נמלט האב מהמקום. במשטרה אומרים, כי זהותו של האיש מוכרת להם והוא ייעצר בהמשך היום לחקירה בחשד לתקיפה, איומים וגרימת נזק לרכוש.

 

"אנו מתייחסים בחומרה רבה לנושא האלימות ובמיוחד כאשר היא מתרחשת בין כתלי מוסד חינוכי", אמר לוי, "בכוונתנו לחקור את הנושא עד תום ולנקוט בכל ההליכים נגד האב החשוד בתקיפה".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים