שתף קטע נבחר

מצפה-רמון: פלורה שושן תמשיך לכהונה שנייה

בתום קרב צמוד שחייב את ספירת 148 קולות החיילים המתגוררים בעיירה, נקבע כי ראש המועצה, אחותו של שר הביטחון לשעבר עמיר פרץ, תמשיך לכהן חמש שנים נוספות

פלורה שושן, אחותו של שר הביטחון לשעבר עמיר פרץ, תמשיך לכהונה שנייה כראש מועצת מצפה-רמון, כך עולה בתום ספירת 148 קולות החיילים המתגוררים בעיירה והצביעו בבחירות המקומיות שנערכו השבוע. טרם ספירת קולות החיילים גרפה שושן 50.4 אחוז והובילה ב-20 קולות בלבד על יריבה, יצחק זרגרי, שזכה ב-49.6 אחוז. עקב חשש לזיופים, נערכה ספירת קולות החיילים בבאר-שבע.

 

"זו היתה מערכה קשה מאוד, שוביניסטית ואגרסיבית כלפי, מכיוון שכל הרשימות וראשי המועצות לשעבר התאגדו נגדי", סיכמה שושן את מערכת הבחירות בשיחה עם ynet. "עמדתי לבד מול כולם ועם זאת אני חשה שהובלתי מערכה אחראית ורצינית. בסופו של דבר האג'נדה שלי ניצחה, אג'נדה המתנגדת לקיצוניות ובעד פיתוח".

 

"מבחינה חברתית זה הישג גדול לנשים, ובפרט לנשים בפריפריה", הוסיפה שושן. "אני שמחה ששמרנו על הרשויות בהן מכהנות נשים. לפי מה שאני מבינה הצטרפו לא מעט נשים למועצות במערכת הבחירות הזו. זוהי פריצת דרך והתקדמות של הנשים בשדה הפוליטי".

 

שושן, שהתמודדה מטעם מפלגת העבודה, לא הסתירה את אכזבתה מיו"ר המפלגה, אהוד ברק. "קיבלתי תמיכה מכמה שרים במפלגה, אך לצערי לא את תמיכתו של היושב ראש. בימים בהם מצבה של מפלגת העבודה כה קשה, הייתי מצפה שברק לפחות ירים אליי טלפון - ניצחוני בבחירות הוא בבחינת הישג למפלגה".

 

בהתייחס להפסדה של אחלמה פרץ, רעייתו של שר הביטחון לשעבר, בבחירות לראשות שדרות, אמרה שושן: "חבל לי מאוד שאחלמה לא זכתה. היא היתה קרובה מאוד ואני בטוחה שאם היה סיבוב שני - התמונה היתה אחרת. אחלמה היתה יכולה להיות ראש עיר מצויינת. דווקא בימים קשה אלה אני חושבת שאשה היתה צריכה לעמוד בראש שדרות".

 

דני שטרית, מספר 3 ברשימתו של זרגרי, דחה את טענותיה של שושן בדבר קמפיין אגרסיבי ושובניסטי שנוהל נגדה. "אני חושב שזה היה אחד מהקמפיינים המתונים ביותר בעיר. הרגשתה של שושן שנוהל נגדה מסע שוביניסטי, היא הרגשתה האישית בלבד.

 

"מבחינת החיילים התוצאה היתה צמודה, הפער שנבנה לטובת שושן ביום הבחירות נותר. חבל שרק כמאה קולות של אנשים שכבר עזבו את היישוב אך טרם שינו את כתובתם, הכריעו את הבחירות. לשושן אין במה להתגאות שכן הפרש הקולות לטובתה אינו מחמיא לה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: הרצל יוסף
שושן. מסע שובניסטי
צילום: הרצל יוסף
מומלצים