שתף קטע נבחר

וידוי מאוחר: כך איבד היטלר את האשך

הדיקטטור הנאצי איבד את אחד מאשכיו לאחר שנפצע במלחמת העולם הראשונה, ובכה שלא יהיו לו ילדים - כך מדווח ה"סאן" הבריטי על פי עדות של חובש צבאי, שטיפל בהיטלר והתייסר על כך כל חייו

סוף לשמועות: היטלר איבד אשך אחד לאחר שנפצע במלחמת העולם הראשונה  - כך דיווח היום (ד') בחגיגיות ה"סאן" הבריטי. על פי הדיווח, אדם ששירת כחובש צבאי בצבא גרמניה והציל את חייו של היטלר לאחד שנפצע, סיפר על כך לכומר בשנות השישים. הכומר תיעד את הווידוי, שכעת מתפרסם לראשונה.

 

עד כה הייתה מחלוקת לגבי איברי הרבייה של הדיקטטור הנאצי. בשיר בריטי נושן נכתב "להיטלר הייתה רק ביצה אחת, השנייה נמצאת בהיכל אלברט" - אולם רוב ההיסטוריונים

דחו את תיאוריית "האשך האחד". לעומת זאת, מסופר על נתיחה שלכאורה ביצעו הרוסים בגופתו של היטלר, אשר מאשרת את התיאוריה.

 

החובש ג'ון ג'מבור, שהלך לעולמו כבר לפני 23 שנים, סיפר לכומר פרנסיזק פאוולר כי הציל את חייו של היטלר לאחר שנפצע בשנת 1916 בקרב על סום שבצפון צרפת. בלאסיוס האנזץ', חברו של ג'מבור, אישר את הפרטים.

 

מומחה להיסטוריה: "תפנית מרתקת" 

"ב-1916 הם השתתפו בלחימה הכי קשה בקרב על סום", סיפר האנזץ', "במשך כמה שעות ג'ון וחבריו אספו חיילים פצועים. הוא זכר את היטלר. הם קראו לו 'הצורח'. הוא היה מאוד רועש. הוא צעק 'הצילו, הצילו'".

 

האנזץ' סיפר כי בטנו של היטלר הייתה מכוסה בדם והוא איבד אשך אחד. השאלה הראשונה ששאל את הרופא הייתה: "האם אוכל לעשות ילדים?". לדבריו, אחרי שהנאצים השתלטו על גרמניה, ג'מבור האשים את עצמו בכך שהציל את חייו של היטלר וסבל מסיוטים חוזרים ונשנים.

 

על פי רישומים רשמיים, היטלר אכן סבל מפציעה באזור חלציו בקרב על סום. דוקטור מרטין פאר, מרצה בכיר להיסטוריה באוניברסיטת ניו-קאסל, הגיב בהתרגשות לממצאים החדשים ואמר כי "התפנית החדשה הזו מרתקת".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גילויים אינטימיים. היטלר
צילום: AFP
מומלצים