שתף קטע נבחר

דלתא תפטר 100 עובדים בישראל ובבריטניה

חברת ההלבשה התחתונה הפסידה 4.5 מיליון דולר ברבעון השלישי. הפעילות בבריטניה גרמה לה הפסד של 10.6 מיליון דולר - ועקב כך היא תסגור את פעילותה בממלכה

חברת ההלבשה התחתונה דלתא דיווחה הבוקר כי היא סוגרת את פעילותה בבריטניה לאור השינויים בסביבה העסקית והירידה בהיקפי הפעילות. דלתא הפסידה בתשעת החודשים הראשונים של השנה 9.5 מיליון דולר מהפעילות בבריטניה ברמה התפעולית ו-10.6 מיליון דולר בשורה התחתונה. סגירת הפעילות תעלה לדלתא 5-7 מיליון דולר ובמסגרתה היא גם תפטר 100 עובדים בבריטניה ובישראל במשך 3 הרבעונים הראשונים של 2009. 

 

 

דלתא תעביר את מרבית פעילות הפיתוח למצרים, תסגור את מרכז פיתוח החזיות שקיים במנספילד ותותיר רק משרד מכירות קטן בלונדון. מהחברה נמסר ל-ynet ש"50 עובדים יפוטרו ממפעל החברה בכרמיאל. מרבית העובדים הינם עובדי פיתוח ולוגיסטיקה שעבודתם נוגעת בפעילות מול בריטניה ושאין מדובר בעובדי ייצור".

 

מרבית הפעילות של דלתא כיום בבריטניה היא מול מרקס אנד ספנסר שהוא לקוח עיקרי אך גם מול כמה לקוחות נוספים. המכירות למרקס אנד ספנסר ירדו ב-2008 בחצי וצפויות להסתכם ב-75 מיליון דולר בלבד.  

 

דלתא גליל שבשליטת אייזיק דבח פירסמה הבוקר את תוצאותיה לסיכום הרבעון השלישי של השנה. החברה מסכמת את הרבעון עם הפסד נקי של 4.5 מיליון דולר לעומת רווח של 3.4 מיליון דולר ברבעון המקביל. מכירות הקבוצה ברבעון ירדו ב-2.7% לרמה של 168 מיליון דולר. במרבית הטריטוריות - ארה"ב, אירופה וישראל נרשמה עלייה במכירות אולם הפגיעה בפעילות בבריטניה קיזזה זאת.

 

השתתפו בהכנת הכתבה: גיל קול; ונעמה סיקולר, "מכלכליסט"

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
סוגרים בבריטניה. קמפיין של דלתא
מומלצים