שתף קטע נבחר

הרבנים הראשיים: להתפלל על המשבר הכלכלי

בהודעה שפרסמו, תחת הכותרת "יום תפילה וצעקה", קוראים הרבנים מצגר ועמאר לעם ישראל להיקהל בבתי הכנסת ביום חמישי ולהרבות בתפילות ובקשת רחמים על המשבר הכלכלי הפוקד את העולם

ירידות חדות בבורסה, האוצר מעביר למזוז תוכנית לרשת ביטחון, ועכשיו גם תפילה מיוחדת: הרבנים הראשיים, שלמה עמאר ויונה מצגר, יוצאים היום (א') בקריאה להתפלל ביום חמישי על המשבר הכלכלי הפוקד את העולם.

 

בהודעה שפרסמו, תחת הכותרת "יום תפילה וצעקה", קוראים הרבנים: "את אחינו אנו מבקשים, להקהל בבתי כנסיות ובתי מדרשות ביום חמישי הקרוב ערב ראש חודש כסלו הבא עלינו לטובה, ולהרבות בתפלות ובקשת רחמים, על המשבר הכלכל" הפוקד את העולם כולו, וכבר נפגעו רבים וטובים, ומוסדות התורה והחינוך מתקשים בקיום של יום יום, ויש שהגיעו לסכנת סגירה חס-וחלילה.

 

"גם מפעלים רבים נסגרו, והעובדים מפוטרים, ומטה לחמם נשבר, ואין ידם משגת להביא טרף לבני ביתם, ויש חששות רבים שהדבר עלול להידרדר

עוד חלילה.

 

"ואשר על כן יש להקדים ולבוא לבתי הכנסת, באותו יום, שעה אחת קודם המנחה, ויאמרו סליחות ותחינות בלב נשבר ונדכה, וכל אחד שיכול יתענה באותו היום, ומי שאינו יכול יפדה התענית בצדקה, ותפילה ותשובה וצדקה מעבירין את רוע הגזרה.

 

"ויהי רצון מלפני אבינו שבשמים, שיקבל תפלותינו ברצון, ויהפוך לנו את הקללה לברכה, וישוב וירחמנו, ויושיענו בישועה ורחמים אמן".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
הרבנים הראשיים
צילום: איי פי
צילום: רויטרס
משקיעים בבורסה
צילום: רויטרס
מומלצים