שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  רשמית: ריצ'י אדוארדס מת

  13 שנה לאחר היעלמותו, הוכרז כי גיטריסט "מאניק סטריט פריצ'רס", ריצ'י אדוארדס, אינו בין החיים. דובר מטעם הלהקה מסר שהצעד "קשה רגשית" לחבריה

  כמעט 14 שנים לאחר שנעדר, הוכרז היום ריצ'י אדוארדס, גיטריסט להקת הרוק "מאניק סטריט פריצ'רס" לשעבר, באופן רשמי כ"ככל הנראה, לא בין החיים", זאת למרות שגופתו עדיין לא נמצאה. כך מדווח היום אתר "NME" הבריטי. על פי דובר הלהקה, משפחתו של אדוארדס שינתה את הסטטוס החוקי שלו. על פי חוקי בריטניה, אדם נעדר יכול להיחשב כ"מת" שבע שנים לאחר שנעדר, אך משפחתו של אדוארדס סירבה להכרזה זו בעבר. עכשיו היא עשתה את הצעד.

   

  אדוארדס נעלם ב-1 בפברואר 1995, בעת שהתאכסן במלון במרכז לונדון. הוא היה בן 27 בזמן היעלמותו. מכוניתו נמצאה על גשר בדרום מערב בריטניה והערכת המשטרה היא שאדוארדס התאבד, למרות שלא נמצאה גופתו. מאז נרשמו כמה דיווחים של עדי ראייה, שטענו כי נתקלו באדוארדס במקומות שונים רחבי העולם, אך אף טענה כמובן לא התגלתה כנכונה.

   

  למרות היעלמותו, חברי הלהקה המשיכו להפקיד 25% מהתמלוגים מכל הכנסות הלהקה משיריה. טרם התפרסמה תגובת הלהקה, אך הדובר הוסיף כי הצעד שעשו הוריו של אדוארדס היה קשה מאוד לחברים מבחינה רגשית.

   

  בימים אלה נמצאים חברי הלהקה מחוץ לבריטניה. בשנה הבאה, אמורה הלהקה להוציא אלבום שיורכב כולו משירים שאדוארדס כתב לפני העלמותו, אך מעולם לא יצאו.  

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אדוארדס (משמאל) וחברי הלהקה. אלבום שלם לשיריו הגנוזים
  עטיפת האלבום
  לאתר ההטבות
  מומלצים