שתף קטע נבחר

רועי חגאי: "לא מגיע למכבי אדם כמו אפי"

בראיון ב'רדיו אמצע הדרך', עוזר המאמן שפוטר ממכבי ת"א פותח את הפה על המועדון ומשיב להאשמות: "המאמן המפוטר ועוזרו ניצחו את מכבי שלוש פעמים ודי בקלות. אם הם רוצים להפיל עליי את כל הבעיות, שיהיה להם לבריאות". האזינו לדברי חגאי

חלפו בקושי 48 שעות מאז ההודעה של מכבי תל אביב על פיטוריו של אפי בירנבוים ומינויו של פיני גרשון במקומו וכבר עתה מתחילה לצאת הכביסה המלוכלכת. 

 

אחרי חרושת השמועות סביב האכזבה של אפי מהיחס שקיבל מההנהלה הצהובה, עוזרו רועי חגאי דיבר היום (ד') בתכניתו של עמית פלטקביץ' ברדיו אמצע הדרך ולא הותיר מקום לספקות.

 

 

"אפי היה ויהיה אדם גדול", אמר חגאי, שנשמע מעט פגוע, והוסיף: "חבל שאנשים אחרים לא ידעו להתנהג באותה הרמה. לאותם אנשים לא מגיע בן אדם כזה. אני בטוח שאם היו נותנים לנו לעבוד, היינו עומדים במטרות שהציבו לנו - זכייה בדאבל הישראלי והעפלה לטופ 16". 


רועי חגאי (מימין). "מאמין שהיינו עומדים במטרות" (צילום: ניר 'שוקו' כהן)

 

חגאי גם דיבר על ההאשמות שנשמעו כאילו אחת הסיבות לכישלון היא הבחירה בעוזר מאמן חסר ניסיון: "גם פיני גרשון וגם ספאחיה עבדו עם עוזרים צעירים ולא

מנוסים. המאמן המפוטר ועוזרו ניצחו את מכבי ת"א שלוש פעמים ודי בקלות. אם מועדון מפואר כזה מפיל את הבעיות על עוזר המאמן, שיהיה להם לבריאות".

 

חגאי נשאל אם היה נשאר במועדון במידה והיו מציעים לו והשיב: "לעולם לא. הייתי חייב להיות לויאלי לאפי. לא הייתי נשאר דקה אחת אחריו. אני בכלל חושב שעוזרים שנשארים במקום המאמן מראים על חוסר לויאליות".


חגאי ליד אפי ושמעון מזרחי. "לא מכובד מה שהיה בתקשורת" (חגי אהרון)

 

חגאי שיתף בתחושותיו בימים אלו: "אף פעם לא נעים לסיים את התפקיד לפני הזמן. לא היה נעים ומכובד לשמוע את כל הדברים שנאמרו בתקשורת, אבל ניסינו להיות מקצוענים. אחרי ההפסד בירושלים, ניסינו לתקן".

 

חגאי סיים: "צריך לזכור שאנחנו עוזבים כשהקבוצה במקום הראשון בליגה והקבוצה במצב בסדר. אם היו נותנים לנו לעבוד, אני בטוח שהמצב היה משתפר. בכל מקרה, אני מאחל למכבי הצלחה בהמשך".  

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אפי בירנבוים ורועי חגאי
צילום: יונתן האורסטוק
מומלצים