שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  קיבל תיק

  עמנואל רוזן נכנס לתפקיד מגיש "תיק תקשורת" ולא מתרגש מהיותה משודרת מחוץ לשעות הפריים-טיים. בראיון מיוחד הוא מספר על תוכניותיו לעתיד ועל חשיבות הביקורת התקשורתית. וכן, הוא גם משיב לעמיתיו שביקרו אותו על הבחירה בתפקיד

   

  עמנואל רוזן לא מתרגש עם כניסתו לתפקיד מגיש התוכנית "תיק תקשורת". במהלך צילומי הפרומו לתוכנית, הוא מתוודה שלא צפה בה בעבר. יתכן כי הדבר נובע מהעובדה שהתוכנית משודרת מחוץ ללב הפריים טיים, אבל כמגיש, משבצת השידור אליה הוא נכנס ממש לא מטרידה אותו. "אחרי כל כך הרבה שנים במקצוע, אתה לא באמת מסתכל באיזה שעה אתר משודר, אלא בוחן אם אתה נהנה לעשות את מה שאתה עושה", הוא אומר.

   

  רוזן אולי מתנחם בכך שבמקביל להגשת התוכנית בחינוכית, ימשיך לערוך כתבות ל"אולפן שישי" ובקרוב אף צפויה לעלות בערוץ 2 תוכנית פוליטית בהגשתו. לאחרונה התריעה מועצת העיתונות כי הדבר עלול להוות חשש לניגוד אינטרסים, מאחר ש"תיק תקשורת" עוסקת, בין השאר, גם בביקורת ערוץ 2 בו הוא מועסק. רוזן הודף את הטענות ושולף פתרון: "אני חושב שזה מאוד עצוב אם נגיע למצב שבו עיתונאים שמבקרים את כל העולם, יעצרו כאשר זה מגיע אליהם". כשזה מגיע לתוכניות אחרות בהן נקשר שמו, הוא מניח ש"יעשה את זה מישהו אחר".

   

  התוכנית הראשונה בהגשתו של רוזן תעלה לאוויר ב-11 בדצמבר ב-17:30 בחינוכית 2.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  רוזן. כולם נתונים לביקורת
  צילום: שרון בק
  לאתר ההטבות
  מומלצים