שתף קטע נבחר

מועמד בליכוד גילה: התמונה הוחלפה בקלפי

תקלה רודפת תקלה: שמעון שראל, מועמד במחוז הצפון, גילה כי במקום תמונתו מופיעים במחשבי ההצבעה פניו של אדם אחר. "מופיעה תמונה של אדם בעל זקן", סיפר ל-ynet

אחרי תיקון התקלות באזור ירושלים, גם בצפון מתלוננים על בעיות בפריימריז בליכוד. שמעון שראל, המתמודד ברשימה המחוזית בחיפה ובצפון דרש בצהריים (יום ב') להפסיק את הבחירות למועמדי המחוז עד לתיקון התקלה במחשב ההצבעה. לטענתו, במקום תמונתו במחשבי ההצבעה מופיעים פניו של אדם אחר, בעל זקן.

 

בוחרים רשימה בליכוד - הסיקור המלא ב-ynet:

 

"התקשר אליי חבר שהצביע בגני התערוכה ואחר שהצביע בטירת הכרמל ושניהם סיפרו לי שהתמונה שלי לא מופיעה באתר ההצבעה", סיפר שראל, "מיהרתי לבדוק את הדברים בעצמי. בהתחלה בכלל לא רצו לתת לי להיכנס ולבדוק. בסוף, כשאני בעצמי הצבעתי גם ראיתי שאין תמונה שלי ובמקום התמונה שלי מופיעה תמונה של אדם בעל זקן שנראה כמו איזה חוזר בתשובה".

 

הוא הוסיף, "אני מאוד מצטער על מה שקרה וחושב שמדובר בנזק כבד שנגרם לי. יש הרבה אנשים שמכירים אותי על פי התמונה. אני רואה חשבון בעל סדר יום כלכלי, מה שמפריע כנראה לחברים אחרים".

 

שראל הוסיף כי פנה להנהלת התנועה, אולם בשלב זה נמשכת ההצבעה כסדרה, "הרבה אנשים עוברים וזורמים ומצביעים וקשה מאוד לעצור את ההצבעה".

 

ראש מטה הבחירות של שראל, אלי דבי, יצא בהאשמות קשות יותר, "אנחנו חושדים שמדובר בתקלה מכוונת". לדבריו, שראל השקיע כסף רב בפרסום בשבועות האחרונים ויריביו "שחוששים מתבוסה השתילו באג במחשב על מנת לפגוע בסיכויו להיבחר".

 

מהליכוד לא נמסרה תגובה עד מועד פרסום הידיעה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שמעון שראל המקורי
צילום: סי.טי.בי הפקות
הגרסה המזוקנת. זה לא הוא
מומלצים