שתף קטע נבחר

ירוחם: הליכודניקים הצביעו בבית מפלגת העבודה

מי שמחפש קצת סמליות, יוכל אולי למצוא אותה בירוחם: קשיים כלכליים הביאו למכירתו של בית מפלגת העבודה לידיים פרטיות. השלט הישן נשאר - אבל הבוחרים התחלפו

מי שמחפש סמליות, שתעיד על מצבו של הליכוד לעומת מפלגת העבודה, יוכל אולי למצוא אותה בירוחם. מתפקדי הליכוד שהגיעו להצביע היום (ב') בפריימריז של המפלגה בעיר הופתעו לגלות כי בפתח המבנה ישנה כתובת גדולה של מפלגת העבודה. מסתבר, כי המבנה אכן היה שייך בעבר לעבודה, אך אנשי המפלגה נאלצו למכור אותו לאדם פרטי. לצורך הפריימריז הושכר השטח דווקא לתנועת הליכוד.

 

בוחרים רשימה בליכוד - סיקור מקיף ב-ynet:

 • הפתעה: יעוכבו התוצאות למגזר הלא-יהודי
 • חשיפת ynet: רשימות המומלצים של פייגלין

   

  מזכיר סניף מפלגת העבודה בירוחם, יעקב בניסטי, סיפר שהמפלגה החליטה למכור את נכסיה בכל רחבי הארץ, "מי שרכש נכס מהמפלגה רשאי לעשות בו כל העולה על רוחו. זה מעט צורם וקצת כואב ומעיד על מצבה של המפלגה".

   

  בניסטי ציין כי הסניף בירוחם היה אחד מסמלי היישוב, "הסמל העיקרי של ירוחם אינו קיים עוד. זה מעיד על מצבה של מפלגת העבודה בכל הארץ. אני מודה שבאופן אישי היה לי מאוד קשה עם זה. הייתי חייב הבוקר להיכנס לסניף ולראות אותו בפעם האחרונה. היה לי קשה לראות שבתוך סניף מפלגת העבודה מתקיימות בחירות לליכוד. אני לא מאמין שזה קורה לי, שזה קורה לנו".

   

  את האותיות המתנוססות מעל המבנה המכריזות על המקום כבית מפלגת העבודה אמנם לא ניתן היה להוריד לקראת הפריימריז, אך זה לא הפריע לפעילי הליכוד לשמוח: "אנחנו רק שכרנו את המבנה ליום אחד" אמר אחד הפעילים אבי בן אבו, "אנחנו נמצאים בתוך מפלגת העבודה אך בכל מקום בפנים יש המון שלטי ליכוד, זה נראה כמו סימן לבאות לקראת הבחירות הארציות. זה תענוג".

   

  מוטי אביצרור, ראש המועצה מטעם הליכוד בעבר ויושב ראש סניף המפלגה בירוחם ציין, כי בפריימריז של העבודה נאלצו המצביעים מירוחם לנסוע עד לדימונה. "סניף לא היה להם כאן. כעת לנו יש מקום נוח וטוב. יחד עם זאת לא הספקנו עדיין לסלק את השלט של העבודה. התמונה אומרת הכל", אמר אביצרור.


 •  

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  השלט של העבודה הפריימריז של הליכוד
  מומלצים