שתף קטע נבחר

קמפיין ישראל ביתנו: "ליברמן - אני מאמין לו"

אחרי שקדימה תקפה את נתניהו, במפלגת הימין הולכים על סיסמה דומה, ומתעקשים: "בכל מקרה זה היה הסלוגן"

חודשיים בדיוק לפני הבחירות לכנסת, חשפה היום (ד') מפלגת ישראל ביתנו את הקמפיין הפרסומי שלה. ההתמקדות תהיה באישיותו של יושב הראש, ח"כ אביגדור ליברמן, והסיסמה המרכזית היא: "ליברמן - אני מאמין לו".

 

לדברי אנשי מפלגת הימין, המסר אמור להיות ש"לנוכח האתגרים שישראל עומדת בפניהם מבית ומבחוץ, אביגדור ליברמן הוא המנהיג היחיד שניתן לסמוך עליו. מנהיגות שאצלה מילה היא מילה, מנהיגות שלא מזגזגת, לא מגמגמת ולא מתקפלת".

 

מנהל הקמפיין, שרון שלום, הסביר בשיחה עם ynet כי למרות שהסלוגן נראה כיוצא מן הפרסום של קדימה נגד בנימין נתניהו שקורא "ביבי? אני לא מאמין לו" - אין זו הכוונה. "יכול להיות שזה השפיע בניואנסים אך לא באסטרטגיה", אמר. "המסר בנוי בעיקר על האישיות של איווט והאנשים שמצטרפים. גם אם קדימה לא הייתה יוצאת עם הקמפיין שלה זה בטוח היה הקמפיין שלנו".

 

עוד הסביר שלום כי "מה שמבדיל את איווט מיתר המועמדים הוא העניין של אמירה ברורה של דברים, וזה המסר שאיתו אנחנו הולכים לציבור: האישיות הישירה של איווט".

 

המפלגה תפתח רשמית את הקמפיין ביום ראשון בקצרין שברמת הגולן  - גם כדי להבהיר את חשיבותו של הנושא למפלגה ועמדותיה כלפי הגולן.

 

בהמשך החודש - בין 21 ל-24 בדצמבר - תסתיים עבודת הוועדה בת חמשת החברים, שעורכת ראיונות אישיים. הוועדה תמליץ על הרכב רשימת המועמדים לכנסת, ולאחר מכן, ליברמן יידרש לאשר את הרשימה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ליברמן ועוזי לנדאו
צילום: דנה קופל
מומלצים