שתף קטע נבחר

נטורי קרתא: "חב"ד נענשו על החיבור עם הציונים"

מאמר בעלון נטורי קרתא טוען כי הטבח במומבאי היה עונש משמים על הקשר של אנשי חב"ד עם "בוגדים ונאלחים הגרועים והשפלים - הם הם הציונים הארורים"

"למה זה קרה דווקא לנו?", שואלים את עצמם אנשי חב"ד בשבועיים האחרונים, והנה התשובה של נטורי קרתא: במאמר שפורסם בסוף השבוע בעלון "משמרת היהדות" של הקבוצה החרדית נטען כי הפיגוע בבית חב"ד במומבאי היה עונש משמים על הקשר עם הציונים, ועל החיבוק שמעניקים השליחים ל"אוכלי נבילות וטריפות, שקץ ועכבר".

 

תחת הכותרת "מחוץ למחנה" נכתב: "שמא שכחתם או שמא לא למדתם או שמא שיכחתם בזדון כי יד השם עשתה זאת? ואם אתם מבינים שהם 'ביקשו לפגוע בתנועת חב"ד' (כלשונם) - אין זאת אלא שמן השמים פגעה מידת הדין בתנועת חב"ד, ואולי תתירו הקשר עם הבוגדים והנאלחים הגרועים והשפלים, הם הם הציונים הארורים ידידיכם".

 

בהמשך המאמר נכתב כי "נודע שהקצף יצא עליהם מאת הערבים והמוסלמים על שהם משתפי פעולה עם הציונים", ולכן על אנשי חב"ד "לחשוב מעט חשבונו של עולם - אולי העונש המר הוא על עוון זה, כאשר הקשר בין הדברים די קרוב ומובן". הם זכו לביקורת גם על כך ש"הביאו להלוויה בכפר חב"ד כל מצורעי וזבי ראשי המדינה, להשמיע שם דברי הכפירה והחירוף".

 

על-פי נטורי קרתא, חסידי חב"ד ממרים בפעילותם את פי הרבי הרש"ב (הרב שלום דובער, האדמו"ר החמישי של החסידות), ש"הזהיר נוראות נגד כל שייכות כלשהי עם הציונים".

 

לטענתם, החב"דניקים "מחזיקים בדרכם המקולקלת להתחבר עם כל הזדים והמינים, והמה בעצמם מקולקלים ומלאים דעות כוזבות של לאומיות".

 

עוד נכתב בביטאון, כי בבתי חב"ד בעולם נמצאים "מחללי שבתות עם שומרי שבת; אוכלי נבילות וטריפות, שקץ ועכבר, עם אוכלי כשר; אוכלי בלילות יום הכיפורים יחד עם אוכלי מצה ומרור בלילות פסחים; מורדים במלכות שמים יחד עם מאמינים בני מאמינים... את כולם יחד מבקשים לבשל בקדירה החב"דית. אין בין הטוב והרע ולא כלום, אין שום חילוק בין המותר להאסור, בין טמא לטהור, בין יהודי למומר, בין מאמין לכופר. התורה הקדושה אומרת 'וביערת הרע מקרבך, שקץ תשקצנו ותעב תתעבנו כי חרם הוא', ועל המסית לעבודה זרה ולמינות - 'לא תחמול ולא תכסה עליו', אבל בחב"ד גילו באחרית הימים 'תורה חדשה'".

 

ב"משמרת היהדות" מסכמים כי "המסקנה לא איפוא 'להאיר פנים לזולת לא להסתכל על חיצוניותו של אדם מישראל', כלשונם הטיפשית שהם לועסים שוב ושוב כמעלי גירה וככלב שב על קיאו. המסקנה היא שהדרך הסוררת שבה אתם הולכים היא דרך מוות, דרך המוביל לאבדון, דרך של התבוללות, דרך של עקירת התורה".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בית חב"ד במומבאי. טבח נורא
מומלצים