שתף קטע נבחר

מועמדים בשמאל: ניצן הורוביץ ומרב מיכאלי

פרופ' אבנר דה-שליט, עו"ד גלעד שר, צלי רשף, מרב מיכאלי וניצן הורוביץ הוזכרו כמועמדים פוטנציאליים ברשימה שתתמודד במשותף בבחירות עם מרצ

כוכבים לא רק בליכוד? התנועה, שמתעתדת לרוץ במשותף עם מרצ לכנסת, פנתה לעיתונאי ניצן הורוביץ מערוץ 10 כדי שיצטרף לרשימה. בנוסף הוזכרו שמותיהם של פרופ' אבנר דה-שליט מהאוניברסיטה העברית, עו"ד גלעד שר, ענת סרגוסטי, צלי רשף, מרב מיכאלי, לאה שקדיאל ואחרים.

 

הורוביץ, שלפי הדיווחים - גם בתנועת הירוקים חיזרו אחריו, אישר הערב (יום א') ל-ynet כי הוא קיבל פנייה ממפלגת השמאל העתידה להתאחד עם מרצ: "אני שוקל את האפשרות הזאת".  

 

בימים הקרובים אמורה הוועדה המסדרת, בראשותו של פרופ' מרדכי קרמניצר, לקבוע מי יהיו ארבעת מועמדי המפלגה  שיצטרפו לרשימה המשותפת עם מרצ. מיקום הנציגים יאושר בשבוע הבא בוועידת מרצ - הבוחרת את רשימתה לכנסת.

 

מי שהשתתף בכנס הראשון של המפלגה, עו"ד שר, אמר כי טרם קיבל החלטה האם להתמודד. "אני תומך מאוד במהלך להקמת מפלגת שמאל מרכז חדשה. לגבי התמודדותי האישית, טרם קיבלתי החלטה. אני חושב שהתנועה החדשה מתעתדת לדבר עם ציבור רחב, ומגזרים רבים כדי לשתף אותם בעשייה הפוליטית למען מדינה טובה יותר. אני חושב שבסך הכל הולכת ומתגבשת תנועה שיהיה לה סיכוי להשפיע".

 

על אופייה הסלבריטאי של הרשימה, אמר עורך הדין שר: "אינני מכיר את הרשימה.

יש תהליך מסודר במסגרתו קבוצה מתוך התנועה אמורה לגבש אותה. אינני עוסק בפוליטיקה הזו, אך בהחלט עוסק בהתוויית מדיניות התנועה, יעדיה וסדר העדיפויות שתציב בפני הבוחר הישראלי. אני לא מדבר על פרסונה זו או אחרת. אלה שמתייצבים בתנועה בין כתומכים ובין כמתמודדים, הם אנשים שרוצים ויכולים להביא שלום, להביא לחברה שוויונית וצודקת יותר, לנהל את ביטחון הפנים באופן מוצלח יותר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שוקל. ניצן הורוביץ.
צילום: רויטרס
עו"ד שר. בדרך לרשימה.
צילום: רויטרס
מומלצים