שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  במילה אחת: שפרה!

  אחרי 107 ימים יש זוכה ב"אח הגדול": שפרה זכתה בלמעלה ממיליון קולות ובפרס הראשון - מיליון שקל. למקום השני הגיע יוסי בובליל, לשלישי איתי, לרביעי עינב ולחמישי לאון

  1,007,221 קולות הכריעו: שפרה קורנפלד היא הזוכה הגדולה של "האח הגדול". למקום השני הגיע יוסי בובליל, שזכה ב-704,942 קולות. בסך הכל נשלחו לתוכנית הגמר למעלה מ-2 מיליון הודעות sms.

   

  גמר "האח הגדול" הוא המשדר הנצפה ביותר מאז החלו למדוד את הרייטינג באמצעות "הפיפל מיטר". השידור החי אמש (ג') הצליח לעבור את "הישרדות האיים הקריבים" שהחזיקה בשיא. לפי הנתונים 39.1 אחוזים מכלל האוכלוסיה צפו בתוכנית. רגע השיא של המשדר, בו הוכרזה שפרה קונפלד כמנצחת, גרף 42.8 אחוזי צפייה.


  שפרה, הזוכה הגדולה של "האח הגדול" (צילום: דודו אזולאי)

   

  איתי זיו הגיע למקום השלישי בתוכנית עם 155,675 קולות. זיו זכה בחופשה זוגית בפריס ובפרס כספי של 5,000 שקל.

  מוקדם יותר הערב הודחו מהבית עינב בובליל שזכתה ב-100,639 קולות ובחופשה זוגית בברצלונה ולאון שיינדרובסקי שהגיע למקום החמישי עם 73,300 קולות.

   

  בין ההכרזות על המתמודדים שהגיעו לשלבים שונים בתוכנית הגמר הוקרנו מיטב הקטעים המשעשעים והמרגשים של הדיירים בבית "האח הגדול", כמו גם קטעי סיכום אישיים של שהות כל אחד ממתמודדי הגמר בבית. העץ ששפרה סרגה במהלך התוכנית יוצע למכירה פומבית שהכנסותיה ייתרמו לעמותת "אילן".


  עזר וטל על במת הגמר של "האח הגדול"

   

  בפתיחת התוכנית הוכנסו למתחם הגמר הדיירים שהודחו עד לשלב הגמר, ביניהם גם חגית רונן-מימון שעלתה לבמה לבושה בחולצה ועליה הכיתוב "גלעד עדיין חי". בניגוד למרבית המתמודדים שזכו לתגובות מצד המנחים ארז טל ואסי עזר, מלבושיה של רונן-מימון זכו להתעלמות.

   

  בטרם החלה ההכרזה על המודחים, הוצגה בתוכנית סקירה עבור הצופים ובעיקר עבור הדיירים בבית של הסערה התקשורתית סביב התוכנית, אך ההפקה לא הציגה את אחד הגורמים המשמעותיים בעניין הרב סביב המתמודדים: החיקויים להם זכו בתוכנית "שבוע סוף" של זכיינית ערוץ 2 הנוספת, "רשת".

   

  המעריצים צבאו על הבית

  כבר משעות הצהריים החלו להגיע אל מתחם הגמר שנבנה מחוץ לבית בו שוהים חמשת הפיינליסטים מאות מעריצים, שנחלקו באופן ברור למחנות שבראשם תומכי שפרה מצד אחד, ומנגד תומכיהם של בני משפחת בובליל.

   

  כפי שקרה במציאות, סקרים שונים שנערכו ערב הגמר ניבאו כי "הקרב האמיתי" על המקום הראשון יתנהל בסיומו של הערב בין בובליל האב לבין שפרה.

  יצויין כי כל חמשת מתמודדי גמר "האח הגדול" שהו 107 ימים בבית. ארבעה מתמודדים שנכנסו באמצע העונה הודחו לפני הגמר. האחרון שבהם, שחר, הודח רק בשבוע שעבר.

   

  שפרה, שהגיעה למקום הראשון ב"אח הגדול" זכתה במיליון שקל, ובתחילת השבוע פורסמו גם הפרסים שיוענקו למתמודדים האחרים. במהלך תוכנית הגמר הוכרז כי הפרס הכספי למקום השני עלה מ-10,000 שקל ל-60,000 שקל.

   

  • מקום שני (יוסי בובליל): חופשה זוגית בניו-יורק ו-60,000 שקל
  • מקום שלישי (איתי זיו): חופשה זוגית בפריס ו-5,000 שקל
  • מקום רביעי (עינב בובליל): חופשה זוגית בברצלונה ו-3,000 שקל
  • מקום חמישי (לאון שיינדרובסקי): 10,000 שקל

  פורסם לראשונה 16/12/2008 21:24

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הזוכה שפרה. מיליון קולות, מיליון שקל
  צילום: ערוץ 2
  לאתר ההטבות
  מומלצים