שתף קטע נבחר

שיכון ובינוי תפטר כ-50 עובדים בארץ

הקבוצה מעסיקה כ-2,500 עובדים, מהם 1,700 בארץ. מהחברה נמסר בתגובה: "חברת שיכון ובינוי מבצעת תהליכי התייעלות בחברה ובחברות בנות, כחלק מהערכות לתקופה העוברת על המשק כולו"

חברת שיכון ובינוי, הנמצאת בשליטת שרי אריסון, נערכת בימים אלה לקיצוץ רוחבי של עובדים, כך נודע ל"כלכליסט". הקבוצה מתכננת לפטר עובדים בקבוצה עצמה וכן בחברות הבת שיכון עובדים, סולל בונה וכחול ירוק. על פי הערכות, צפויה שיכון עובדים לפטר כ-12 עובדים וסולל בונה עומדת ליישם תוכנית פיטורים בסדר גודל של עד 50 עובדים. 

 

ל"כלכליסט" נודע עוד כי לעת עתה מדובר על פיטורים ולא על הורדות שכר או תנאים נלווים. על פי דוחות שיכון ובינוי לרבעון השלישי של השנה החברה מעסיקה כ-2,500 עובדים מהם 1,700 בארץ.  קבוצת שיכון ובינוי פועלת בענפי הנדל"ן והתשתיות. החברה רשמה ברבעון השלישי של 2008 הפסד של 34.2 מיליון שקל לעומת הפסד של 2 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד.  

 

בתשעת החודשים הראשונים של השנה דיווחה הקבוצה על רווח נקי של 78.5 מיליון שקל לעומת 54 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. כמו יתר החברות הפועלות בענף הנדל"ן, סבלה שיכון ובינוי בעיקר מההאטה במשק ובכלכלה העולמית, ומעלייה בהוצאות המימון שלה.

   

חברת שיכון ובינוי מסרה בתגובה: "שיכון ובינוי מבצעת תהליכי התייעלות בחברה ובחברות בנות, כחלק מהערכות לתקופה העוברת על המשק כולו".

 

השתתפו בהכנת הכתבה: ישראל הס מ"כלכליסט" וגיל קול

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יו"ר שיכון ובינוי, רוית ברניב
צילום: עושים צילום
מומלצים