שתף קטע נבחר

קרן פלס היא הזוכה ב"פסטיבל שירי ילדים"

לאחר שנספרו 80 אלף קולות, הוכרע כי שירה של קרן פלס, "שם קצר", הוא השיר הזוכה בפסטיבל, כשהוא גובר על שיריהם של נינט טייב, ארקדי דוכין ועוד

קרן פלס היא הזוכה פסטיבל שירי הילדים. פלס גברה על כוכבים גדולים שהשתתפו בפסטיבל, ביניהם גם נינט טייב. שירה של פלס, "שם קצר" אותו כתבה והלחינה, הגיע, כאמור, למקום הראשון. זוכה "כוכב נולד" ומי שפלס כותבת לו שירים, בועז מעודה, הגיע למקום השני עם השיר "ילד קאובוי" ולמקום השלישי הגיעה כוכבת הילדים רינת גבאי עם השיר "מלכת המשאלות".

 

11 שירים חדשים נכתבו לכבוד הפסטיבל וכמו בפסטיבלים אחרים, קהל הצופים בחר במשך 40 הצגות את השיר האהוב עליו. אתמול נערכה ההופעה האחרונה של הפסטיבל בירושלים, ואחריה שוקללו הקולות. בהפקה מספרים על כ-80 אלף קולות שנאספו במהלך כל הופעות הפסטיבל.

 

אחרי שנעדר כמעט עשרים שנה, חזר בחג החנוכה פסטיבל שירי הילדים, שהיה למוסד תרבותי בשנות השבעים והשמונים. לעמדת הבמאי נכנס משה קפטן, עם יהודית רביץ כמנהלת האמנותית והמוזיקלית. בפסטיבל השתתפו ארקדי דוכין, נינט טייב, קרן פלס, בועז מעודה, מוקי, רינת גבאי, מארינה מקסימיליאן בלומין, שי גבסו, בן ארצי וישראל בראון, ששרו מפרי עטם. בעקבות בקשתה של רביץ, שיחזרו המשתתפים תחושות ורגשות מימי ילדותם למען השירים שכתבו. פלס, למשל, כתבה על הרקע להחלטה לקרוא לה "קרן".

 

גידי גוב, ותיק הפסטיבלים והפסטיגלים, הצטרף כאמן אורח, ולא כמשתתף. את המופעים הנחו אילן פלד בדמותה של "לימונה", טלי אורן, רועי בר-נתן ומיכל מוכתר. בהפקת הפסטיבל מדווחים כי בשבועות האחרונים כבר החלו ההכנות לקראת הפקת הפסטיבל בשנה הבאה.  

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פלס. כתבה שיר על השם שלה
צילום: גיא כושי
לאתר ההטבות
מומלצים