שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  פרשת השבוע תקצירי פרקים - עונה 3
  רק ללקוחות HOT מה-17 בינואר. שבת, 22:00, HOT3 החדש וב-HOT V.O.D בכל זמן

  פרק 1

   

  אחרי שנה ארבעה חודשים ויומיים של געגוע אליה מקבלת את אלישע לביקור לילי שמבטיח את שובם זה לזו, אבל משהו משתבש ומשפיע על מהלכן של כל הדמויות האחרות. אל חיי המועדון של שאול נכנס חוקר מס בשם מני גודמן (שלמה בר אבא) שלכאורה בא לבצע ביקורת אך מתברר שמניעיו לחקירה מפוקפקים ונחישותו מבהילה. חצי שנה אחרי התעוררותה מהקומה...להגר יש עדין קשיים בזיכרון לטווח קצר.

   

  פרק 2

   

  אנה משתחררת מבית החולים לחולי נפש ונוחתת על שאול בחיפושיה אחרי מריחואנה כתרופה אלטרנטיבית למצבה הדיכאוני, את שאול זה מחזיר לנקודה בעבר מעורפלת שמני גודמן בחקירתו לוחץ עליה. מצבה של הגר מתדרדר ושאול אינו מצליח לעמוד בכך נפשית. אחיו של אמיר מגיע לביקור מבירות וביחד הם מגלים שמנאר הפכה רופאה יועצת בתוכנית רדיו. עם סיום השבעה מגלה אלישע שלאליה היו תוכניות להעביר את אביב לחיים בקיבוץ מבלי להתייעץ איתו.

   

  פרק 3

   

  הגר מחליטה לחפש פיתרון לבעיית הזיכרון הקצר שלה ומגלה שיש באמריקה תרופה יקרה מאוד שיכולה לסייע. אנה מחליטה להקים משק אורגני מפוקפק וממשיכה לצרוך את החומר האורגני שמספק לה שאול. החוקר מני גודמן שוב מחזיר את שאול אל אירועי העבר בחייו במעקב אחרי חשבוניות שיצאו.

   

  פרק 4

   

  אלכס וגליה שבים מצרפת לשמחתה של שיר, יונתן שוקע לתוך מאוויה חסרי המעצורים של אנה שמהדקת את קשריה עם שאול. הגר מוצאת את אהוב נעוריה הטייס שמסייע לה להביא את התרופה מח"ול והאחים לבית נשף יוצאים למסע על שביל ישראל. אלישע שמתאושש מהאבל חוזר אל השטח האפור של החוק.

   

  פרק 5: "חיי שרה"

   

  במחנה השב"ק הילדים מתוכננים לצאת לפיקניק, אליה ואלישע אמורים להתרגל להופעה החרדית, הם מוצאים לפתע רגע של

  חסד אחד עם השני אחרי הרבה זמן. הילדים אמנם יוצאים לפקיניק אבל נעמה מנצלת את המצב כדי לברוח, מתברר שהממונה עליהם נוח אפשטיין מודע לבריחתה. שאול מלא חשדות כלפי אישתו, הוא בטוח שיש לה מאהב, הוא עדין לא יודע שההעלמויות הקטנות שלה במשך היום קשורים להיותה מוטרדת מכך ששיר לא מתעוררת. הוא דורש הסברים ומגלה את האמת הכואבת. יונתן מוציא את גליה מבית החולים, עכשיו אין לא ברירה, הוא מספר לה על שיר, היא מתפרקת, היא נשארת והוא חוזר הביתה לזרועותיה של השכנה החדשה אנה... מנאר דורשת מאמיר לבקש ממנה נישואים ולקחת אחריות אבל הוא ממאן והיא עוזבת לירדן.

   

  פרק 6

   

  אלכס מכריז שהוא פותח את "בנק לעם", הבנק לעניים, שכולו פילנטרופיה מגלומנית נטולת כל הגיון כלכלי. אנה החליטה להיכנס לעסקי הגראס הידרו ולוחצת על שאול להביא לה עצים לגידול. הגר מתחילה לחזור לעצמה, בזכות התרופה שישראל מייבא לה, ומחליטה לעשות מזה ביזנס ולמכור תרופות בשוק השחור. מנאר נלחצת כשהיא מבינה שקאלים חדאד לא רוצה להיות רואה החשבון שלה אלא המאהב שלה. חיילים פותחים באש על עמיר ונזהר בכפר ערבי נטוש. ואסף חוזר לפסנתר.

   

  פרק 7

   

  יונתן מתנגד לנוכחות מחזר חדש של שיר, אבל בזכות סוד שהוא מסגיר מעברו, אנה מנסה לעזור, אבל מצליחה בעיקר לחבל ביחסים השבריריים שלה עם שיר. ביקור בעמותה למען תרופות מחוץ לסל, מוליד אצל הגר רעיון לתכנית עסקית.

  מני גודמן שולף תכשיט נוסף: חשבונית אבודה אודות דירה בדמי מפתח שנמכרה, מי יודע עבור מי. שאול מוצא דרך מקורית לקנות את לבה של אנה. אלישע ונעמה מתערערים כשהם פוגשים אישה לא צפויה במתפרה.

   

  פרק 8

   

  בלש מטורף שיושב בכלא נפגש עם שאול, וחושף בפניו עוד טפח מהעבר האפל שהוא העדיף לשכוח. מנאר מוצאת את עצמה נרדפת על ידי מאזין שלא כל כך מרוצה מהטיפול הרפואי שקיבל. אלכס פותח את הסניף הראשון של "בנק לעם" וסוגר את היחסים עם גליה. הגר ממשיכה לתחמן את העולם, והפעם תופסת טרמפ על הבנק של אלכס. גילי נוטש סוף סוף את מסך הטלוויזיה לטובת החיים.

   

  פרק 9

   

  גילי נדלק על הברסלברים. מני גודמן מגיש לשאול את החשבון שהוא חייב למס הכנסה ושאול מחליט לרצוח אותו בעזרת אלכס. השוטר ההומו רמי מבהיר ליונתן שיש רק דבר אחד שיכול למנוע ממנו לפעול בעניין שדה הגראס, אבל יונתן לא מצליח להעלות על דעתו מה זה יכול להיות. שיר וגליה נמלטות מאלכס ויורדות למחתרת. אחרי ששאול מגלה את עסקי התרופות המלוכלכים שלה, הגר הולכת לישראל ומגלה לו שהיא בהריון. אלישע מגלה שלא צריך להתגעגע לאליה, כי יש את סופי והיא מאוד דומה לה.

   

  פרק 10

   

  הגר מארחת את בני משפחתה ומפילה עליהם פצצה, שגורמת לשאול לעשות מהלכים קיצוניים מול מני גוטמן במס הכנסה, ומול אשתו ומשפחתו. נעמה עושה מאמצים כבירים להיפטר מנוכחותה של סופי. אלישע מגלה עניין עסקי בחלקה של יונתן, אנה מגלה עניין בו, ויונתן מתעמת בפעם הראשונה מול אנה. שיר וגליה מופתעות בעיצומו של מסע הבריחה מאלכס, אך יוצאות מחוזקות

   

  פרק 11

   

  בפרק האחרון, יתגלה לנו סוף סוף מיהי כרמל אבירי, אותה נערה מסתורית שהופיעה בהזיותיו הקודחות של שאול לאורך העונה. שאול, מותש ורצוץ ממשברים וחקירות, יצא למסע חזרה הביתה, וינסה לשקם בכוחותיו האחרונים את המשפחה הכי מפורקת בעולם - הוא יתאמץ לשכנע את גילי לנטוש את הואן של ברסלב, יעודד את אסף בתחרות רובינשטיין, וישכנע את הגר שיש לה ברחם בן זכר שקוראים לו דויד.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים