שתף קטע נבחר

אישום נגד שוטר: הפריע לשוטר במילוי תפקידו

שוטר מג"ב לא הסכים שיבדקו את מכוניתו, ואף איים על השוטר שניסה לעצור אותו ותקף אותו בנסיבות מחמירות. עכשיו הוא יצטרך לתת את הדין

גם שוטר יכול להפריע לשוטר במילוי תפקידו - כך מתברר מכתב אישום שהוגש היום (א') על-ידי המחלקה לחקירות שוטרים לבית משפט השלום בראשון לציון. כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד אמיל לוינסקי, מייחס לשוטר הנאשם, המשרת במשמר הגבול, גם עבירה של תקיפת שוטר בנסיבות מחמירות.

 

האירוע המדובר התרחש לפני חצי שנה. לפי כתב האישום, במהלך סיור שגרתי של ניידת ממשטרת ראשון לציון במרכז העיר, סמוך לשעה 3 וחצי לפנות בוקר, הבחין שוטר הסיור בנאשם, שעמו היו כמה מחבריו. השוטר, שביקש לבדוק את רכבו של החשוד, זכה לתגובה אגרסיבית מצדו. המג"בניק החל להתווכח עמו בקולי קולות, והפריע לו בביצוע הבדיקה.

 

בשלב מסוים במהלך הוויכוח, טען השוטר הנאשם בפני השוטר השני כי הוא חמוש, ו"כדאי שייזהר ממנו". בשלב זה החליט השוטר לעצור את הנאשם ולאזוק את ידיו. אלא שהשוטר המשיך בשלו, היכה באגרופו בפרצופו של השוטר האחר והחל לבעוט בו. השוטר צעק לעבר הנאשם שהוא עצור, ואולם האחרון המשיך להכותו עד שהשוטר שלף גז פלפל והבריח אותו מהמקום.

 

השוטר המותקף הזעיק בקשר את חבריו למשמרת, ואלה הצליחו לאתר את החשוד ולעוצרו. בתום החקירה החליטו במחלקה לחקירות שוטרים להגיש כנגד השוטר, שמשרת עדיין במשטרה כחייל סדיר, כתב אישום בגין הפרעה לשוטר במילוי תפקידו, ותקיפת שוטר בנסיבות מחמירות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מג"בניקים
צילום: דורון גולן
מומלצים