שתף קטע נבחר

צילום: AFP

אבי החתן הטרי שנפצע: הוא ראה בצבא שליחות

כמה שעות לאחר שהתחתן נקרא סגן-משנה אהרון קרוב לחזור ליחידתו - הלילה הוא נפצע אנושות בבניין ממולכד בצפון הרצועה. האב: "הרופא שניתח אותו דיבר עם צביה אשתו ואיחל לה שהוא יזכה למול גם את בנם"

השמחה המשפחתית הפכה לדאגה לשלומו של הקצין. רק לפני פחות משבועיים התחתנו אהרון וצביה קרוב בקרני שומרון, בבוקר שלאחר החתונה הוזעק סג"מ אהרון לחזור ליחידתו שנכנסה לעזה - הלילה (יום ג') הוא נפצע באורח אנוש, כתוצאה מפיצוץ מטען חבלה בתוך מבנה בצפון הרצועה.

 

ימים ספורים לאחר החופה התראיינה צביה לתוכנית "עושים צהריים" בגלי צה"ל, וסיפרה על חששותיה לקראת כניסת בעלה הטרי לרצועה.

 

כעת בני משפחתו, הממתינים מחוץ לחדר הניתוח בבית החולים בילינסון בפתח-תקווה שם אושפז, מקווים לבשורות טובות. אביו של

אהרון, הרב זאב קרוב, סיפר: "בבוקר הגיעו למקום שבו אני מלמד והודיעו לי על הפציעה. הוא מפקד מחלקה שנמצא בין סדיר לקבע".

 

על השירות הצבאי של בנו, סיפר האב: "הוא אוהב מאוד את השירות הצבאי וראה בו שליחות. לכן הוא גם חזר ליחידה יום לאחר חתונתו. אנחנו מתפללים לשלומו.

עברנו כבר מצבים קשים ואנחנו מקוים לטוב. הוא עבר ניתוח בראש ועובר עוד ניתוחים. הרופא שניתח אותו דיבר עם צביה אשתו ואיחל לה שהוא יזכה למול גם את בנם".

 

לפני שבוע, לאחר שחזר ליחידתו, שלחה לאהרון אשתו צביה דרך "ידיעות אחרונות" דרישת שלום, בה כתבה: "לאהרון בעלי האהוב

והגיבור! איתך מרחוק, מחזקת, תומכת ומתפללת. מאמינה בהחלטה לצאת לקרב למען עם ישראל למחרת יום חתונתנו. שמור על עצמך ועל חייליך. מתגעגעת ואוהבת, אשתך צביה".

 

על ההתמודדות של צביה עם המצב סיפר הרב קרוב: "ברור שזה לא מצב פשוט. לא לנו כהורים ולא לה כאשה טרייה. אבל כשיוצאים למלחמה זה ברור שמצב כזה יכול לקרות, גם אם מדחיקים". עוד סיפר הרב כי אהרון הוא הרביעי מבין שבעה ילדים. אחד מגיסיו של אהרון, יהונתן לרר, נפצע קשה במלחמת לבנון לפני שנתיים וחצי. הרב הוסיף: "אחד החיילים סיפר לי שאחרי שהוא נפצע הדבר היחיד והראשון שאמר 'האם כולם בסדר'. הוא בראש ובראשונה דואג לאחרים, ולעם ישראל".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: תמר מרדכי
אהרון וצביה קרוב בחתונתם
צילום: תמר מרדכי
מומלצים