שתף קטע נבחר

נורטל ישראל: עסקים כרגיל

במשרדי ענקית הטלקום נורטל בישראל, שהגישה היום בקשה לפשיטת רגל, קיבלו הנחיות להמשיך לעבוד כרגיל מול הלקוחות ולעמוד בהתחייבויות. החברה מעסיקה בישראל למעלה ממאה עובדי מכירות, תמיכה ושירות

במשרדי ענקית הטלקום נורטל בישראל, אשר ביקשה היום (ד') בקשה לפשיטת רגל ולהגנה מפני נושים בבית משפט בארה"ב, ממשיכים לעבוד כרגיל.

 

גורם בחברה מסר היום ל-ynet: "ההנחיות שקיבלנו מנורטל העולמית הן להמשיך לעבוד כרגיל מול הלקוחות שלנו. כל החוזים נמשכים כרגיל ואנחנו ממשיכים לעבוד כרגיל ולעמוד בהתחייבויות שלנו". הגורם סירב להתייחס לנושא האפשרות של פיטורי עובדים בישראל.

 

משרדי נורטל ישראל יושבים בקרית שדה התעופה. החברה מספקת פתרונות תקשורת לספקי תקשורת וללקוחות עסקיים ומעסיקה מעל מאה עובדים. במשרדי החברה בישראל אין עובדי פיתוח, אלא רק עובדי מכירות, תמיכה ושירות.

 

ירידה חדה בהזמנות 

יצרנית ציוד הטלקומוניקציה הגדולה ביותר בצפון אמריקה הגישה את הבקשה להגנה מפני נושים בדלאוור, יום לפני שנאלצה לשלם חוב ריבית של 108 מיליון דולר על רכישות אג"ח. הגנה מפני נושים תעניק לנורטל הזדמנויות לבצע ארגון מחדש או למכור חלק מנכסיה, על מנת לעמוד בהתחייבותיה.

 

נורטל מתמודדת עם ירידה חדה בהזמנות מחברות הטלפוניה. בחודש שעבר דווח כי החברה שכרה יועצים משפטיים על מנת לבחון את האפשרות להגיש בקשה לפשיטת רגל ולהגנה מפני נושים, אך בזמנו טענה החברה כי הבקשה לא תהיה מיידית.

 

חברת נורטל היא ענקית טלקומיוניקציה המייצרת, בין היתר, ציוד לרשתות אלחוט ומערכות טלפון, ומעסיקה יותר מ-30 אלף עובדים. מטה החברה ממוקם בטורונטו, קנדה, והכנסות החברה ב-2007 עמדו על יותר מ-10 מיליארד דולר.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מטה נורטל בטורונטו
צילום: AP
מומלצים