שתף קטע נבחר

הכיר גברים באינטרנט - ורוקן להם את החשבון

לפחות 13 גברים נפלו קורבן להונאת אשראי של טל פולובינצ'יק, בן 28 מתל-אביב. לפי החשד, כשנכנסו להתקלח - העתיק את פרטי כרטיס האשראי ורכש מוצרים על חשבונם

לילה עם צעיר שהכרתם באינטרנט עלול לעלות לכם ביוקר. תשאלו את הגברים שבילו עם בן 28 שהכירו באינטרנט, ולאחר זמן קצר גילו חיובים רבים בכרטיס האשראי שלהם ומינוס בחשבון הבנק.

 

החשוד, טל פולובינצ'יק, נעצר אתמול (יום ד) לאחר שלמפלג ההונאה במשטרת מחוז תל אביב הגיעו מספר תלונות מחברת "ישראכרט" על אנשים שנעשה שימוש בכרטיסם, למרות שלא נגנב מהם. במשטרה הזמינו את המתלוננים - כולם גברים - למתן עדות, ואז התברר המכנה המשותף: היכרות באמצעות האינטרנט עם החשוד.

 

רס"מ שרון ברמי סיפר הבוקר ל-ynet: "כבר מתחילת החקירה התברר כי כל המתלוננים נהגו לגלוש באתר ההיכרויות לגברים 'אטרף דייטינג'. הם הכירו גבר כבן 28 שהזמין אותם לביתו, ועל-פי החשד, בזמן שנכנסו להתקלח, הוא העתיק את פרטי מספר כרטיס האשראי שלהם את פרטיהם האישיים. מאוחר יותר היה מזמין אוכל וקניות על חשבונם.

 

"עד כה התקבלו 13 תלונות ושימושים בכרטיסים, בסכום כולל של 60 אלף שקלים. אנו מעריכים כי קיימים אנשים נוספים שנפלו קורבן

למעלליו של החשוד". מחקירת המשטרה עלה כי פולובינצ'יק כבר ריצה עונש מאסר על הונאה באמצעות כרטיסי אשראי, אם כי בפעם הקודמת נקט בשיטות אחרות.

 

בבית המשפט טען עורך דינו של פולובינצ'יק, אבי כהן, כי "החשוד מכחיש כל קשר למיוחס לו וטוען שאינו מכיר את המתלוננים". נציג המשטרה טען לעומת זאת כי המתלוננים זיהו אותו על פי תמונתו.

 

השופטת דניאלה שיריזלי כתבה בהחלטתה כי מהתלונות והראיות בתיק עולה חשד סביר שהחשוד הונה מתלוננים רבים והורתה על הארכת מעצרו בחמישה ימים.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פולובינצ'יק בית המשפט
צילום: אבי כהן
מומלצים