שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  דינוזאורים צבעוניים בתל-אביב
  עשרים וחמישה פסלי דינוזאורים צבעוניים מוצגים בנמל תל אביב, לכבוד תערוכת "דינוזאורים - ענקי פטגוניה" שמציג ה"מדעטק" בחיפה
  תושבי חיפה ועוברי האורח יכלו להבחין לאחרונה בפסלי דינואורים צבעוניים שהוצבו ברחבי העיר. כדי לא לקפח את תושבי המרכז המנותקים מן הפעילות החינוכית,הועתקו פסלי הדינוזאורים לנמל תל אביב, ויוותרו שם עד סוף פברואר.

   

   

  תערוכת הדינוזאורים בנמל תל-אביב

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  התל-אביבים הורגלו לפסלים ססגוניים של בעלי חיים המקרקרים וגועים סביבם, אולם זהו ביקור ראשון של בעל החיים הפרהיסטורי בעיר. התערוכה היא יוזמת ה"מדעטק", המוזיאון הלאומי למדע, טכנולוגיה וחלל בחיפה, והיא מלווה את תערוכת "דינוזאורים – ענקי פטגוניה", המוצגת בימים אלו באולם בית המלאכה ההיסטורי של הטכניון.

   

  בתערוכה בחיפה מוצגים 25 שלדים של הדינוזאורים הגדולים ביותר, לצד הדגמות, מוצגים אינטראקטיביים וסרטים. לכבוד התערוכה, פוזרו עשרות פסלי דינוזאורים ברחבי העיר, וכעת הועברו 25 מהם לנמל תל-אביב.

   

  מלבד תצוגת הפסלים, תגיע לנמל בסופי השבוע הקרובים (עד ליום שבת ה- 14.2.2009) ניידת המדעים של מדעטק כדי ללמד את המבקרים על הדינוזאורים ועל הסיבות להכחדתם, ולערוך הדגמות מדעיות הקשורות לדינוזאורים ופעילויות יצירתיות לילדים (למשל, תוכלו ללמוד כיצד להכין ביצת דינוזאור משלכם, כפי שמודגם בסרטון).

   

  בנוסף לתערוכה ולפעילויות המדעיות, המבקרים בסופי השבוע מוזמנים לצפות בתהליך היצירה של האמנית לאנה גרשטין, אשר תצבע פסל דינוזאור לבן ובתולי.

   

  פעילויות המדע ויצירות האמנית יתקיימו בימים שישי ושבת בשעות הצהריים בטיילת העץ הדרומית (מול מבנה 3) ללא תשלום.

   

  הכניסה למתחם הנמל ולפעילויות המדע חופשית ונגישה לנכים ולבעלי מוגבלויות מרח' יורדי הסירה.

   

  שעות הפעילות ופרטים נוספים, באתר נמל תל-אביב.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "דינוזאורים צבעוניים בתל-אביב"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים