שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  נעצר היעד מספר 1 בדרום: שלום דומרני
  שבועיים חיפשה המשטרה את שלום דומרני, החשוד שתקף בחודש שעבר את אבנר הררי. אחר הצהריים קבעו איתו שוטרים פגישה בלוד, וסמוך למקום עצרו אותו

  העבריין שלום דומרני נעצר היום (ד') בחשד שלפני כשבועיים וחצי תקף את העבריין אבנר הררי. המשטרה עצרה אותו בלוד, סמוך למקום שבו התכוון להסגיר את עצמו, לאחר שחיפשה אחריו שבועיים.

   

  דומרני נעצר בתום חקירה סמויה שניהלו חוקרי היחידה הארצית למאבק בפשיעה כלכלית. יחד איתו נעצרו ארבעה ממקורביו החשודים גם הם במעורבות בעבירות אלימות ותקיפה. כמו כן, נעצר אבנר הררי בחשד לשיבוש הליכי חקירה ואיומים.

   

  עו"ד אבי חימי, המייצג דומרני, מתח ביקורת על השוטרים שעצרו את העבריין שעמד להסגיר את עצמו: "קבענו עם היחידה לעבירות כלכליות בשעה 16:00. כמה דקות קודם לכן נפגשנו עם דומרני לא רחוק ממשרדי היחידה - ואז הגיעו השוטרים והתנפלו עליו. צר לנו על הדרך והאופן הבלתי ראוי שכך נהגו".

   

  עו"ד אבי עמירם, המייצג את הררי אמר: "אבנר מכחיש מכל וכל את החשדות המיוחסים לו והוא סמוך ובטוח שייצא צח כשלג. אנחנו סמוכים ובטוחים שתוצאות החקירה בסופו של יום יאששו את העמדה הבסיסית והראשונית שאין לו כל יד ורגל בחשד המיוחס לו".

   

  שלום דומרני נחשב ליעד מספר 1 של משטרת המחוז הדרומי, ולאיש החזק ביותר בעולם התחתון באזור אשקלון והסביבה. בסוף השנה שעברה הציבה המשטרה בלון ועליו ציוד צילום, המכוון כל העת לביתו שבמושב עוצם. הווילה שלו מוקפת בחומה גבוהה. מבחינת המשטרה הוא "ראש ארגון פשע" עברייני. במסגרת חלוקת העבודה של משטרת ישראל נמצא "ארגון פשע דומרני" בטיפול היאל"כ - היחידה הכלכלית של משטרת ישראל.

   

  את דומרני ניסו בעבר לרצוח. זמן רב עקבה משטרת מרחב לכיש אחרי דומרני בחשד שהוא מעורב בעסקים פליליים.

   שעות רבות הוא נחקר במשטרה ולילות רבים הוא ישב בתא המעצר, אבל אחר כך הוא הלך הביתה בהיעדר הוכחות.

   

  בחודש נובמבר אשתקד נעצרו חמישה חשודים, שלטענת המשטרה חברים בארגון הפשע של שלום דומרני. החמישה נעצרו לאחר שבמשטרה התקבלו הודעות מאזרחים שסיפרו שהבחינו בקבוצת אנשים חוטפים אדם ברחוב, מכניסים אותו למכונית ומכים אותו.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים