שתף קטע נבחר

mynet: האתר המקומי שלכם

האתר מבית ידיעות תקשורת ו-ynet מציע לכם את כל החדשות המקומיות שמשפיעות על חיי היום יום של כולנו

mynet, האתר המקומי מבית ידיעות תקשורת ו-ynet, מציע סיפורים וחדשות מקומיות, מכל ישוב, עיר וקיבוץ בארץ. האתר מכסה את הנושאים הרלוונטיים לחיי היום יום שלנו: ארנונה, חנייה, פלילים, ספורט וחינוך.

 האתר מחולק לפי אזורים גיאוגרפיים, למעט ערוץ הקיבוץ, שהינו כלל ארצי. החלוקה מבוצעת לפי הסדר הבא:

 

 

בכל אזור תמצאו את הידיעות הרלוונטיות לערים ולישובים שבו. חדשות מקומיות, העוסקות בענייני פלילים, חנייה, ארנונה, בידור ופנאי, ספורט ועוד. תמצאו מידע על קבוצות הכדורגל המקומיות, בתי הספר בהם לומדים הילדים שלכם, הפקקים בכבישים המובילים למקום העבודה שלכם ומידע על איכות הסביבה. האתר מציע גם שירותים: יש לכם דו"חות חנייה שאתם צריכים לשלם לעיריית תל אביב? יש לנו מנועי תשלומים באינטרנט. זקוקים לבעל מקצוע כלשהו – איש ניקיון, שרברב, או כל בעל עסק אחר? מחפשים מפות? אולי בכלל אתם מעוניינים בבן או בת זוג? הכל נמצא ב-mynet.co.il.

 

ולא מדובר רק בחדשות, אקטואליה ושירותים. רוצים לדעת אילו מופעי בידור ותרבות מציגים בעיר חיפה? מעוניינים לברר פרטים על בתי הספר ומערכת החינוך בשרון? אולי לבקר בעיר הבירה, ירושלים? ומה עם לקנות או לשכור דירה – מה רמת המחירים והיכן? ב-mynet תוכלו למצוא את כל המידע מחולק לפי אזורים וערים.

  

בנוסף תוכלו לחזור ולעיין בתוצאות הבחירות המקומיות בכל ישוב בארץ, ולבדוק את תמונת הגרפיטי היומית. אם תרצו להביע דעה אתם יכולים להיכנס לאחד הפורומים המקומיים, או אולי להפוך לכתבים, ולשלוח סיפור או ידיעה למערכת תוכן הגולשים שלנו.

 

בכל עמוד אזור מופיעות הערים המרכזיות הרלוונטיות לאותו אזור. לפניכם מפת האתר:

 

 

מדורים

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים