שתף קטע נבחר

שני גראדים פגעו באשקלון; במקום נפגעי חרדה

סמוך לשעה 08:45 נשמעה אזעקת "צבע אדום" בעיר, ומיד אחר כך נשמעו כמה פיצוצים. רקטה אחת פגעה בבית ספר וכמה בני אדם המתגוררים בסמוך לקו בחרדה. רקטה נוספת נפלה בשטח פתוח מחוץ לעיר

הירי נמשך: 2 רקטות גראד נורו הבוקר (שבת) לעבר העיר אשקלון. אחת הרקטות פגעה בבית ספר בעיר, וכמה בני אדם לקו בחרדה. רקטה נוספת נפלה בשטח פתוח מחוץ לעיר, ולא גרמה לנזק או לנפגעים. מאוחר יותר נורתה רקטת קסאם לעבר המועצה האזורית אשכול. הרקטה נפלה בשטח פתוח ולא נגרם נזק. לפנות בוקר נורתה רקטה נוספת מרצועת עזה, שנפלה בשטח פתוח בתחומי המועצה האזורית שדות נגב. לא דווח על נפגעים או על נזק.

 

סמוך לשעה 08:45 נשמעה אזעקת צבע אדום באשקלון, ותושבים דיווחו כי מיד אחר כך נשמעו כמה פיצוצים חזקים בעיר. כוחות הביטחון איתרו את הרקטה, שפגעה בבית ספר. צוותי מגן דוד אדום שהגיעו למקום העניקו טיפול לכמה בני אדם שלקו בחרדה.

 

זמן קצר אחר כך איתרו כוחות הביטחון את הרקטה השנייה, שנפלה בשטח פתוח מחוץ לאשקלון. לפנות בוקר ירו הפלסטינים רקטה, שנחתה בשטח פתוח במועצה האזורית שדות נגב. בשני המקרים לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.


פגיעת הרקטה בבית הספר באשקלון הבוקר (צילום: AFP)

 

מאז תום מבצע עופרת יצוקה, הפך הירי מהרצועה לעניין יומיומי: אתמול אתמול נורתה רקטת קסאם מצפון הרצועה ונפלה בשטח פתוח בין המועצות

האזוריות שדות נגב ושער הנגב. איש לא נפגע ולא נגרם נזק. כמה שעות קודם לכן פגעה רקטה בשטח פתוח במועצה האזורית אשכול - אולם גם במקרה זה לא דווח על נפגעים או על נזק.

 

ביום חמישי התפוצצו שתי רקטות קסאם באזור שדרות. אחת הרקטות התפוצצה בחצר בית בעיר. אם ובנה לקו בחרדה - האם פונתה למרכז נפגעי חרדה "דחק" בעיר, שם קיבלה טיפול. בנה פונה לבית החולים ברזילי באשקלון. נזק נגרם לשני בתים הצמודים זה לזה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פגיעת רקטה באשקלון הבוקר
צילום: AFP
מומלצים