שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  מאיה בוסקילה ביקשה לעזוב את "האח הגדול"

  דרמה ראשונה בבית "האח הגדול": הזמרת מאיה בוסקילה ביקשה לעזוב את התוכנית באופן מיידי, לאחר שפגשה בבית את בן זוגה לשעבר, דודי מליץ

  דרמה ראשונה לעונה בבית "האח הגדול VIP" נרשמה הערב (א'), מיד עם סגירת מצלמות השידור החי בערוץ 2. ל-ynet נודע כי בתום הרמת הכוסות הראשונית והמאופקת בסלון הבית, ביקשה מאיה בוסקילה להיכנס אל חדר "האח הגדול", שם הביעה את רצונה לעזוב את המשחק. זאת, בעקבות המפגש הקשה עם דודי מליץ, בן זוגה לשעבר.

   

  מצלמות ההפקה תיעדו את בוסקילה נושכת שפתיים, ומיד לאחר מכן נכנסה לחדר "האח הגדול", פנתה אל ההפקה, ביקשה לצאת מהבית והודיעה כי היא לא מעוניינת להמשיך במשחק. במשך דקות ארוכות ניהלה ההפקה משא ומתן עם בוסקילה על המשך דרכה. זמן קצר אחר כך ניתן היה לראותה מתייפחת בחדר השירותים.

   

  מערכת היחסים בין בוסקילה למליץ ידעה עליות ומורדות לאורך השנים, ולפני כשלוש שנים השניים אף עמדו להינשא, אך בסופו של דבר נפרדו. בהזדמנויות שונות כינה אותה מליץ "דיווה", וחשף פרטים אישיים מחייהם המשותפים. פרט למליץ ובוסקילה נכנסו הערב לבית "האח הגדול" עוד 11 דיירים מפורסמים, ביניהם אמיר פיי גוטמן, קורין אלאל ואחרים.

   

  אלון שמעון, מנהלה האישי של בוסקילה מסר בתגובה: "אני בטוח שלאור ההפתעה שהיתה למאיה, זאת על אף שהיתה ערוכה לכל תרחיש אפשרי, הסיטואציה לא קלה לה. בכל החלטה שתקבל אני אתמוך, אבל להערכתי האישית מהיכרותי איתה היא אדם חזק ולא תאכזב את הקהל בבית שרוצה לראות אותה".

   

  מהפקת התוכנית נמסר בתגובה: "'האח הגדול' עוקב אחר ההתפתחויות בבית ויתערב במידת הצורך".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  בוסקילה בשוק בשידור חי. תמשיך במשחק?
  צילום: ערוץ 2
  לאתר ההטבות
  מומלצים