שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  גולדווסר באוהל המחאה: אולמרט מחזק את חמאס
  אמו של אהוד גולדווסר ז"ל באה לחזק את ידי משפחת שליט בשבתם בירושלים, ובפיה ביקורת חריפה על ראש הממשלה ועל "מסמוס מבצע עופרת יצוקה, שהיה לו פוטנציאל גבוה וכל תוצאותיו נעלמות. זו פשוט אימפוטנטיות"

  "ראש הממשלה אמר שההפגנות מחזקות את החמאס? הוא בעצמו מחזק את החמאס!". במלים חריפות אלה, משיבה מיקי גולדווסר לראש הממשלה אהוד אולמרט, בעקבות דבריו כי ההפגנות למען שחרורו של החייל החטוף גלעד שליט מחזקות את ידי אלו שמחזיקים בו.

   היא ובעלה, הוריו של חלל צה"ל אהוד גולדווסר ז"ל, הגיעו בצהריים (יום א') לאוהל המחאה מול בית ראש הממשלה, כדי לחזק את ידי משפחת שליט היושבת שם.

   

  כזכור, אהוד גולדווסר ואלדד רגב נחטפו מעט אחרי גלעד שליט. בני משפחותיהם התקשרו מן הרגע הראשון שלאחר החטיפות, ונשאו יחד בעול. ארונותיהם של גולדווסר ורגב הוחזרו בעסקת השבויים עם חיזבאללה בשנה שעברה, אך מבחינת גולדווסר, המערכה לא הסתיימה. "הלוואי ולא הייתי צריכה להגיע לכאן, אבל כל שלוש המשפחות, התחלנו את המאבק ביחד - ומבחינתי המעגל עוד לא נסגר", הסבירה האם השכולה מדוע נסעה את הדרך הארוכה מנהריה לירושלים.


  נועם שליט ומיקי גולדווסר, היום באוהל המחאה (צילום: גיל יוחנן)

   

  "זו הרגשה גרועה ומתסכלת לבוא אל מול ביתו של ראש הממשלה עוד הפעם", אמרה. "הכעיס אותנו שהוא אמר ש-20 אלף מפגינים מחזקים את החמאס ופוגעים במשא ומתן. לידיעתו, 77 אחוז מהעם תומך במאבק, ודורש את החזרתו של גלעד שליט בכל מחיר. לא מדובר ב-20 אלף,

  אלא בכמה מיליונים. הוא אומר שהפגנות כאלה מחזקות את החמאס? כל מה שהממשלה עושה מחזק את החמאס, כולל מסמוס מבצע עופרת יצוקה, שהיה לו פוטנציאל גבוה וכל תוצאותיו נעלמות. זוהי פשוט אימפוטנטיות של הממשלה", הגיבה גולדווסר בחריפות על דבריו של ראש הממשלה הבוקר בישיבת הממשלה.

   

   גולדווסר הוסיפה כי לדעתה ראוי שראש הממשלה ייצא מביתו וישוחח עם בני המשפחה והתומכים הרבים שהגיעו לאוהל המחאה, ומסרה לו מסר אישי: "החטיפה אירעה בתקופת כהונתך, היה אמיץ והשאר את השולחן נקי לפני שאתה מסיים אותה. זה חלק מהאחריות שלך כראש הממשלה, להחזיר את גלעד הביתה".

   

   לגבי הממשלה החדשה שצפויה לקום בקרוב, אומרת גולדווסר כי אין לה ציפיות גבוהות, אך היא מוכנה לתת לה הזדמנות: "לצערי הרב, האמון שאני יכולה לתת הולך ומתפוגג. אינני יכולה לתת כבר אמון בכל הצמרת השלטונית. עם זאת, ממשלה חדשה נכנסת וצריך לתת לה סיכוי".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מיקי גולדווסר. "המעגל לא נסגר"
  צילום: גיל יוחנן
  שלט חוצות למען שחרור שליט
  צילום: רויטרס
  מומלצים