שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  מלכה של שבת

  אחרי 50 שנה על המסך ומאחורי המיקרופון, רבקה מיכאלי, אוטוטו בת 71, מסתפקת בתוכנית אחת בשבוע אבל עוד רחוקה מלפרוש. מדור חדש מבקר בתוכניות הרדיו שמקבלות את השבת

   

  "אני מאחרת כרונית", העידה על עצמה לא פעם שדרנית הרדיו ומגישת הטלוויזיה רבקה מיכאלי. אבל למקום אחד, פעם בשבוע, היא לא מרשה לעצמה לאחר. זוהי תוכנית הרדיו השבועית שלה ב"רדיו ללא הפסקה", "באה לשבת", אותה היא מגישה כבר כמעט שנה בתחנה.

   

  במסגרת המדור "חיים משבת לשבת", נבקר בתחנות רדיו שונות ונפגוש את המגישים שמקבלים יחד איתכם את השבת. כספתח פגשנו את רבקה מיכאלי, שאחרי 50 שנות רדיו וטלוויזיה, מצאה את מקומה בתוכנית שבועית אחת, שממלאת כיום את הצורך שלה להתיישב מאחורי המיקרופון.

   

  "אני עושה פה כמעט מה שאני רוצה", היא מספרת ומתייחסת בעיקר לבחירת המרואיינים והמוזיקה בתוכניתה. "אין לי פלייליסט ואני לא מרגישה מחויבת לאף אחד". מה שהיא דווקא כן עושה, זה להשמיע את האמנים האהובים עליה ולשוחח עם המרואיינים שהכי עניינו אותה באותו שבוע.

   

  ומה לאחר התוכנית? כמו בכל בית גם מיכאלי מארחת את קרוביה וחבריה לארוחת ערב שבת, רק שבמקרה הפרטי שלה, המשפחה מורחבת, מאוד מורחבת.

   

  "באה לשבת" עם רבקה מיכאלי, שישי ב-15:00, "רדיו ללא הפסקה" - 103fm

   

  • בואו להיזכר בסבב הביקורים שעשינו בעבר בתוכניות רדיו מיתולוגיות.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מיכאלי. לא מחויבת לפלייליסט
  צילום: חגי דקל
  לאתר ההטבות
  מומלצים