שתף קטע נבחר

אחרי התפטרות היועצים - יועץ חדש-ישן לקצב

אמנון שומרון, המלווה את משפחת קצב כבר שלוש שנים, ירכז את העניינים התקשורתיים של משפחת הנשיא לשעבר. קצב עצמו אמר למקורביו שהוא מרגיש תחושה של פספוס גדול וכי הנאום הלך לכיוון הלא נכון

אחרי שמוטי מורל ורונן צור, יועציו של משה קצב, התפטרו מתפקידם לאחר מסיבת העיתונאים הארוכה של הנשיא לשעבר - מונה היום (א') אמנון שומרון, העומד בראש משרד זליגר שומרון תקשורת, לרכז את ענייניה התקשורתיים של משפחת קצב.

 

שומרון מלווה את הפרשה מתחילתה כיועץ תקשורת, המסייע בעיקר בענייני המשפחה. ליאור קצב ביקש ממנו לפני כשלוש שנים ללוות את המשפחה כיועץ, וכשהליווי נהיה אינטנסיבי הצטרפו לצוות מוטי מורל ורונן צור ושומרון פינה את הבמה. למרות שלא עמד בראש המערכת התקשורתית, שומרון המשיך לדברר את משפחת קצב.

 

אמנון שומרון אמר הערב ל-ynet: "אני מקווה שכעת, כשהעניין נידון בבית המשפט, הפרשה תתנהל באופן ענייני ורציני, וזאת בניגוד לאופן המתלהם והלא אחראי שהיה עד כה. בתור מי שמלווה את הפרשה במשך שלוש שנים ומכיר היטב את העדויות שבתיק - אני משוכנע שמשה קצב בסופו של יום ייצא זכאי".

 

גם היום מבינים במשפחת קצב, שנאומו הארוך היה מהלך מוטעה. במשפחת קצב הורגש בסוף השבוע האחרון תסכול עמוק על כך שטענות מהותיות נבלעו באווירה הכללית. גם קצב אמר למקורביו שהוא מרגיש תחושה של פספוס גדול וכי הנאום הלך לכיוון הלא נכון. למרות זאת, אמר קצב שהדברים היו נכונים וכי בנאום היו טענות של ממש כלפי היועץ המשפטי לממשלה.

 

בסביבתו הקרובה של קצב, וגם אצל עורכי דינו ציון אמיר, אביגדור פלדמן ואברהם לביא, הוחלט להנמיך פרופיל תקשורתי ולהעביר את הזירה לבית המשפט. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
קצב במסיבת העיתונאים
צילום: צפריר אביוב
מומלצים