שתף קטע נבחר

מזכיר הממשלה: צבי האוזר ולא מודי זנדברג

עסקים עם מדינות מוסלמיות או תפקיד מזכיר הממשלה? מודי זנדברג בחר באופציה הראשונה, וגרר שינוי בלשכה שעוד לא קמה. במקומו יתמנה עורך הדין צבי האוזר

לשכת נתניהו עוד לא הוקמה, וכבר יש בה שינויים. עורך הדין צבי האוזר צפוי להתמנות לתפקיד מזכיר ממשלתו של בנימין נתניהו, במקום איש העסקים והשר לשעבר מודי זנדברג, שוויתר על התפקיד למרות שכבר החל בחפיפה.

 

זנדברג, שהשתתף בתחילת ניהול המשא ומתן הקואליציוני, ביקש בסוף השבוע מנתניהו לשחררו מהתפקיד, לאחר שהתברר כי מינוי זה היה מונע ממנו לשוב לכמה מעסקיו בתום כהונתו. הוא הודיע לנתניהו כי יהיה מוכן לעמוד לשירותו בתפקידים אחרים בעתיד.

 

חלק מעסקיו של זנדברג מתנהלים עם מדינות בעלות אופי מוסלמי. במהלך החפיפה שהחל לערוך עם המזכיר המכהן, עובד יחזקאל, הובהר לזנדברג כי בשל שותפות הסוד עליה יהיה חתום במסגרת התפקיד, הוא יהיה פסול מלקיים קשרים עם אותן מדינות, גם אחרי שיעזוב. זנדברג עשה חושבים - והחליט לוותר.

 

במקומו יתמנה לתפקיד צבי האוזר, בן 40, גרוש ואב לשני ילדים, ששימש בתחילת שנות ה-90 כיועץ תקשורת לנתניהו.

 לאחרונה הוזכר שמו כמי שעתיד להפוך דווקא לראש הסגל במשרד ראש הממשלה. האוזר שותף במשרד עוה"ד גולדפרב ושות'. הוא מתמחה בדיני רגולציה ותקשורת.

 

האוזר שימש בעבר גם כיועץ בכיר לשרת התקשורת בממשלת נתניהו הראשונה, לימור לבנת. הוא כיהן גם כיו"ר מינהלת הסדרת השידורים לציבור, כיו"ר המועצה לשידורי כבלים ולווין, והיה שותף לרפורמה בתחום התקשורת והשידורים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מודי זנדברג. חתם ויתור
צילום: דודו אזולאי
מומלצים