שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  זוכה "האח הגדול VIP": דודי מליץ

  בתום 31 ימים סוערים הוכרז מליץ, שנכנס על תקן "האקס של מאיה בוסקילה" כזוכה עונת הסלבס הראשונה של תוכנית הריאליטי. שימי תבורי הגיע למקום השני, מנחם בן לשלישי, פנינה טורנה לרביעי וקורין אלאל לחמישי

  דודי מליץ הוא זוכה "האח הגדול VIP", כך הוכרז הערב (ג') בגמר תוכנית הריאליטי בערוץ 2. בכך הוכרז כי הזמר שימי תבורי הגיע למקום השני. זמן קצר לפני כן הוכרזו המודחים האחרים בגמר: העיתונאי מנחם בן הגיע למקום השלישי, פנינה טורנה הגיעה למקום הרביעי וקורין אלאל לחמישי. מליץ נכנס לתוכנית, זאת הוא לא הכחיש - בזכות היותו בן זוגה לשעבר של מאיה בוסקילה שהתמודדה אף היא בתוכנית. לקראת סוף תוכנית הגמר ניגשה בוסקילה למליץ והעניקה לו חיבוק חם.

   

  "האח הגדול VIP", עונת הסלבריטאים של תוכנית הריאליטי, ארכה חודש אחד בלבד, בניגוד לעונה הראשונה שנמשכה 107 ימים. דיירי הבית שנכנסו אליו והודחו בזה אחר זה היו יוסי מילשטיין, דניאלה פיק, כוכי מרדכי, אמיר פיי גוטמן, מאיה בוסקילה, גיא לובלצ'יק, עדי נוימן, ושרונה פיק. לשלב הגמר הגיעו שימי תבורי, פנינה טורנה, מנחם בן, קורין אלאל ודודי מליץ.


  חמישיית הגמר בתחילת הערב. המתח בשיאו

   

  רגע לפני תחילת ההדחות נתבקשו מי שהודחו עד עתה לספר למנחים ארז טל ואסי עזר מיהו הזוכה המועדף שלהם. מילשטיין בחר בקורין; דניאלה, כוכי, מאיה ואמיר בחרו גם במנחם וגם בקורין; שרונה פיק בחרה בשימי תבורי ולסיום גיא לובלצ'יק ועדי נוימן הוסיפו את קולותיהם גם כן לקורין. אף אחד מהדיירים לא הימר על זכייה של פנינה טורנה או דודי מליץ, אך יצויין כי למתמודדים שהודחו לא ניתנו "קולות לחלוקה" שהשפיעו באופן כלשהו על ההצבעות, ולאור התוצאות - כנראה שהקהל גם לא ממש הסכים איתם.


  המודחים הקודמים. הימרו על קורין, וטעו

   

  במהלך העונה נתגלעו ויכוחים סוערים בין מתמודדי העונה, שגרמו לבסוף להדחה של חלקם,

  אך עם זאת הצליחו כמה מהדמויות היותר שנויות במחלוקת (בן ותבורי, לדוגמה) להישאר בבית עד לרגע האחרון.

   

  כמיטב המסורת, בתחילת התוכנית צפו המתמודדים שנותרו בבית בקטעי כתבות ודיווחים חדשותיים שפורסמו במהלך העונה, אך הם טרם נחשפו אליהם. כמו כן, הושמעו וידוייהם של המתמודדים מחדר "האח הגדול" ומרחבי הבית, שם שכנע כל אחד מהם את הצופים להצביע עבורו, ואף הסביר מדוע לדעתו לא צריך להצביע למתמודדים האחרים.


  פורסם לראשונה 31/03/2009 21:47

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הזוכה מליץ. שחר של סלב חדש?
  צילום: ערוץ 2
  תבורי. ממורמר במקום השני
  צילום: ערוץ 2
  בן. מרגיש נפלא במקום השלישי
  צילום: ערוץ 2
  טורנה. נשיקה מהמקום הרביעי
  צילום: ערוץ 2
  אלאל. מאושרת מהמקום החמישי
  צילום: ערוץ 2
  לאתר ההטבות
  מומלצים