שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  חביב הבנות
  עידן חביב, המודח האטרקטיבי מ"הישרדות איי הפנינה" חזר לגדל אננס, מכחיש שמועות על חזרתו למשחק, מדבר בגילוי לב על הבחורות בחייו ובעיקר רוצה לשיר. ראיון

   

  עידן מדבר (צילום: רותם פלדנר, עריכה: זיו לודה)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  תשאלו כל משווק אננס בשוק, והוא יידע לספר לכם שמכירות הפרי עלו השנה פלאים, והביקוש אדיר. לא בטוח שיש לו קשר ישיר לכך, אבל על העובדה שעידן (מגדל אננס, רעות) עשה שירות מופלא לפרי האקזוטי, אין עוררין.

   

  כמעט שבועיים חלפו מאז שעידן עבר לצד של "חבר המושבעים" ב"הישרדות איי הפנינה" והודח מהמשחק, ובקרב הצופים הנאמנים השמועות על חזרתו הצפויה בטוויסט של ההפקה לא פוסקות.


  אננס, מישהו? (צילום: קרן נתנזון)

   

  בפגישה שנערכה השבוע בחממות שהוא מטפח למחייתו במושב רשפון, הוא מכחיש את האפשרות שישוב, אבל מפויס ויותר מכך - שמח לדבריו על ההזדמנות שקיבל להיות בין 20 איש בלבד, שאחד מהם יילך עם מיליון שקל הביתה. מבחינתו, כשאספו אותו בדיוק מאותו מקום בדרך לאיים, הוא נשבע שכדי להביא את הצ'ק הוא ישקר, ידרוס וירמוס. ברגעי האמת, חביב הפך לגלדיאטור המוסרי של התוכנית, שהקריב את עצמו עבור חייליו.

   

  עם הסטטוס הנוכחי, נטול הזכייה, הוא ייאלץ לעבוד קשה יותר בכדי להגשים במהירות את חלומו האמיתי - להוציא אלבום עם שיריו, אבל נהנה כפיצוי מאהדת הקהל. אם יש צדק פואטי בעולם הריאליטי, חביב יקבל את ההזדמנות שלו, אולי בעונות הרביעית או החמישית של "הישרדות", בתקווה שאז סוף סוף נזכה לגרסת האולסטאר הישראלית ובה החקלאי המוזיקלי, יראה למשה המלצר ולדן מנו, מי באמת ראוי לתואר "ראוי".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "חביב הבנות"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אנשים של בוקר
  7 לילות
  מומלצים