שתף קטע נבחר

המירוץ למיליון בטוויטר: קוצ'ר ניצח

באחד מהמירוצים המשעשעים שהתפתחו ברשת בימים האחרונים, הביס השחקן אשטון קוצ'ר את רשת החדשות CNN בכך שהגיע ראשון לקו של מיליון עוקבים (followers) בטוויטר

הקרב הוכרע: השחקן אשטון קוצ'ר הביס את רשת החדשות CNN במירוץ למיליון עוקבים (followers) בשירות העדכונים טוויטר. במה שהפך להיות תחרות של "למי יש יותר גדול", גייס השחקן את הגולשים למען מטרה פילנתרופית - ועל הדרך להביך גם את רשת החדשות הגדולה. כפי שניתן לראות באפליקציית Chartbeat שיוחדה לאירוע המכונן, יום בשעה 8:13 (שעון ישראל) חצה קוצ'ר את קו מיליון העוקבים, ובכך הביס את CNN.

 

קוצ'ר פתח במלחמה שבוודאי לא מזיקה לטוויטר (ולא מן הנמנע שהיא שותפה לה) - קוצ'ר הבטיח שאם יצליח להגיע למיליון עוקבים לפני CNN (ולהיות הראשון בטוויטר שמגיע למספר כזה), הוא יצלצל בדלת של מייסד רשת החדשות, טד טרנר, ויברח. קוצ'ר אף הבטיח כמובן לצלם את האירוע ולפרסם את הווידאו ברשת. עוד הוא מצהיר לקנות משחק גיטר הירו לעוקב המיליון (אם יהיה אפשר לזהות אותו), ובהמשך התחייב שיתרום 10,000 מיטות עם רשת למדינות מוכות מלריה.

  

אל חזית הקרב נשלח לארי קינג, מהמנחים הותיקים והבכירים ב-CNN שהזמין את קוצ'ר לתוכנית, ואמר שינסה להשיג גם את טרנר. קוצ'ר הגיב להזמנה בוידאו שצולם בסלולר ופורסם באתר Qik, שם הוא אמר לקינג שזו "סאגה המיועדת לרשת". קוצ'ר הזמין את קינג להתארח אצלו ואמר שהוא זה שינסה להביא את טרנר לתוכנית ויעלה אותה לאינטרנט.

 

קינג לא נשאר חייב והגיב לקוצ'ר "אתה צוחק עלי?" הוא אמר בפניה לקוצ'ר בקטע וידאו שצולם במשרדי CNN. "אתה חושב שאתה יכול לנצח רשת גדולה?... אתה לא משחק בליגה שלך. CNN תקבור אותך". אז זהו. שלא.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: AP
אשטון נגד לארי: קבר אותם
צילום: AP
מומלצים