שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  יומן חיים

  ימים א'-ו'

   

   

   

   

   

  סנדרה מבקרת את גרגי בבית החולים. רנאטו ואיזבל סוף סוף מתעלסים. סנדרה רוקמת תוכנית מושלמת שתחלץ את גרגי מהתביעות ומהכלא. מרתה הולכת ומאבדת את שפיותה. אלכס מחלץ ממנה בכוח הודאה שקלרה חיה. לאו מנסה לשכנע את אלכס לוותר על פרנסיסקו.

   

  אוליביה ולאו מאיימים על אלנה שייקחו ממנה את קלרה. אלכס אומר לאלנה שהיא האם האמיתית של קלרה. ז'ורז'י מדבר עם זא ריביירו ומקבל את ברכתו לחתונה. קונסטנסיה מתעלפת כשז'ורז'י מודיע לה שהוא וטלמה מתחתנים. בביהמ"ש לענייני משפחה מתנהל דיון בעניין קלרה.

   

  אלכס ואלנה מתאחדים למאבק על הילדים. טידי חושף את הפסל של לליניה ואת הרומן שלו עם טוניה. סימוני נוסעת לארה"ב. אליזאו עוזב את ורוניקה ומשאיר אותה חסרת כול. ז'ורז'י וטלמה מתחתנים. משדאו זוכה בחמישים מיליון בלוטו וסנדרה מוותרת על גרגי לטובתו. בית המשפט מעניק את המשמורת על פרנסיסקו לאלכס ומאשר שוב את האימוץ של קלרה. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים

   

  אליסי מתפרצת למשרד של אוליביה ומאיימת לתקוף אותה. דיוגו מספר לאלנה על טיאגו. מרתה מספרת על החוויה העל-טבעית שעברה. סנדרה סוחטת את גרגי שוב. ורוניקה אומרת למרתה שהיא חוששת שאליזאו הפסיד את כל כספה.

   

  סילביו מביא את בנו לביתה של טוניה והיא מתייחסת לילד בקוצר רוח. מרתה מאיימת להכות את פרנסיסקו אבל אלכס לא מרשה לה. מריליה באה לארוחת ערב בדירה של בירה. ז'ורז'י וסימוני נפרדים.

   

  הדיון השני בעניין פרנסיסקו מתחיל. מרסיה מודיעה לטידי שגרגי גרם לנזק של 15 מיליון. מרתה מעידה בשימוע לטובת לאו. כשאוליביה עולה להעיד אליסי נכנסת ועושה מהומה. לביניה מציגה את דיוגו בפני טיאגו. טידי לא רוצה לספר לכרמן על המעילה של גרגי.

   

  גרגי תוקף מילולית את טידי ואת מרסיה. גרגי מפיל את הטלפון הנייד שלו, כרמן מחייגת למספר האחרון וחווה הפתעה. השופט פוסק לטובת לאו, איוון מודיע שהם יערערו לעליון. כרמן מפתיעה את גרגי בדירתו.

   

  כרמן יורה ופוצעת את גרגי ברגל. גרגי מצלצל לאלנה ומבקש את עזרתה. טוניה השלימה את פסלה של לליניה והיא וטידי מתקרבים. אליסי מנסה לדרוס את לאו ואת אוליביה. אנז'ליקה וגבי יוצאות מריו באוטובוס. שודדים משתלטים על האוטובוס ומעלים אותו באש.


  פורסם לראשונה 28/04/2009 15:38

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים