שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  זוכה מרצח שקד שלחוב: "נגרם לי עוול"
  ישראל גנון יצא לחופשי מחמת הספק, וטוען: "האמת יצאה לאור". אחותו: "יש אלוהים". הנאשם השני יישאר במעצר - כי הואשם בסחיטת גיסתו כדי להשתחרר בערבות בתיק הרצח

  הוריה של שקד שלחוב חיכו כמעט שש שנים שמישהו ישלם את המחיר על מותה של הנערה, שנורתה בראשה רק כי עברה במקום הלא נכון, בזמן הלא נכון. בית המשפט הטיל ספק וזיכה הבוקר (יום ה') את הנאשמים ברצח, שמצדם חיכו במשך כל אותו הזמן להוכיח את חפותם.

   

  "האמת יצאה לאור", אמר ל-ynet ישראל גנון, שזוכה יחד עם מאיר ז'אנו מהאישום ברצח שקד בת ה-16. "אני חושב שנגרם לי עוול,

  לא הייתי קשור למקרה ולא היתה לי יד בשום דבר. בסוף בית המשפט הוציא את האמת לאור. העלילו עלי עלילות, אני חף מפשע".

   

  אחותו של גנון סיפרה שהמשפחה מאושרת לאחר שניתנה ההחלטה בבית המשפט בבאר-שבע. "תודה לאל, יש אלוהים. עכשיו כל שאר הציבור יכול לראות שאחי זכאי", אמרה האחות.

   

  במקרה של מאיר ז'אנו השמחה אינה גורפת כל-כך. הוא יישאר במעצר למרות הזיכוי, בעקבות אישום נוסף העומד נגדו בגין סחיטה של גיסתו. על פי כתב האישום, ז'אנו סחט כספים מגיסתו בעודו ממתין למשפט הרצח של שלחוב, לצורך שחרורו בערבות.

   

  שלחוב נורתה בראשה למוות במרכז אשקלון ב-2003, כשמצאה עצמה באמצע מה שנחשד כחיסול חשבונות בין עבריינים.

  בהכרעת הדין קבעו היום שלושת השופטים, בראשות סגן נשיא בית המשפט, ניל הנדל, כי עדות מרכזית שעליה התבסס התיק אינה די אמינה.

   

  הוריה של המנוחה הביעו לאחר הקראת הכרעת הדין הבוקר את זעמם. "בית המשפט לא עושה צדק, הבת שלי נרצחה. אין לי ספק שהנאשמים האלה רצחו את שקד", אמרה האם, אילנה, כשהיא ממררת בבכי. האב אמיר זעק: "לא ייאמן איך הם הצליחו לתעתע בכל המערכת ולעורר את הספק הסביר. אני יודע שהם הרוצחים. המשפחה שלנו נהרסה, החיים שלנו נהרסו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  גנון. לא הייתה לי יד בשום דבר
  צילום: הרצל יוסף
  ז'אנו. סחט את גיסתו?
  צילום: הרצל יוסף
  הוריה של שקד שלחוב. "יודעים שאלו הרוצחים"
  צילום: הרצל יוסף
  מומלצים