שתף קטע נבחר

RH אלקטרוניקה מפטרת 100 עובדים

מכה לנצרת עילית: קבלן המשנה הגדול ביותר בתעשיית האלקטרוניקה בישראל נאלצת לפטר עובדים בגלל המשבר הכלכלי. סמנכ"ל משאבי אנוש: "התחושה היא קשה, אבל אנחנו חברה יציבה ואני מקווה שברבעון הבא נוכל לגייסם בחזרה"

חברת האלקטרוניקה RH מנצרת עלית מפטרת בימים אלה כ-100 מתוך 900 עובדיה. כך נודע ל-ynet. זאת, כתוצאה מהמשבר הכלכלי, שהביא לירידה במכירותיה. חלק מהעובדים כבר פוטרו בימים האחרונים וחלקם יפוטרו בימים הקרובים.

 

עוד בנושא:

 

"התחושה האישית היא מאוד קשה", אומר סמנכ"ל משאבי אנוש במפעל, רותם חיימזון, "אבל אין לנו ברירה אלא להתאים את עצמנו למצב. יחד עם זאת, אנחנו חברה גדולה ויציבה עם תזרים מזומנים חיובי, ומצפים שברבעון הבא כבר נראה התאוששות, וכיוון שמדובר באנשים מאוד-מאוד טובים, אנחנו מקווים לקלוט אותם בחזרה בסתיו הקרוב. עברנו גם את המשבר הקודם בתחילת העשור ויצאנו ממנו מחוזקים, וכך נצא גם מהמשבר הזה".

 

יצויין כי במקביל לפיטורים, החברה עדיין ממשיכה בגיוסים שגרתיים של עובדים, שמחליפים עובדים אחרים, ואף מפרסמת לשם כך מודעות דרושים. חיימזון מסביר כי: "אכן, אנחנו ממשיכים בשגרת העבודה שלנו, ויש מקרים שאנחנו מחפשים עובדים מחליפים, בתפקידים שאינם מתאימים בהכרח למי שמפוטר".

 

RH (ר.ה אלקטרוניקה) עוסקת בייצור והרכבה של מערכות אלקטרוניות ומעגלים מודפסים בקבלנות משנה עבור חברות אלקטרוניקה אחרות, ונחשבת לקבלן המשנה הגדול בתחומה. את החברה הקימו נשיא החברה, יעקב רוזנברג, ואשתו שושי רוזנברג, שמחזיקים כיום בכ-36% ממניות החברה. שאר המניות נמצאות בידי הציבור.

 

המידע הראשוני הגיע באמצעות האי-מייל האדום

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אזור התעשייה בנצרת עלית (צילום אילוסטרציה)
צילום: יאיר קופצ'יק
צילום: חגי אהרון
RH אלקטרוניקה: 100 עובדים פוטרו (צילום אילוסטרציה)
צילום: חגי אהרון
מומלצים