שתף קטע נבחר

אסי דיין נעצר שוב, לאחר שהתקשר לחברתו

יממה לאחר ששוחרר למעצר בית ב"פונדק ה-101", נעצר שוב השחקן והבמאי בגלל תלונה חדשה נגדו מצד בת הזוג. היא טוענת שטלפן אליה פעמיים, אך היא לא ענתה

אסי דיין ממשיך להסתבך גם כשהוא נתון במעצר בית בדרום הרחוק: יממה לאחר ששוחרר למעצר בית ב"פונדק ה-101" שבערבה, נעצר שוב הערב (יום ה') בחשד להפרת הוראה חוקית. דיין חשוד שהתקשר משם לזוגתו, שהתלוננה נגדו במשטרה.

 

היום הגישה חברתו תלונה בחשד שהפר צו בית משפט וטלפן אליה פעמיים. נפתחה חקירה נגד השחקן והבמאי בן ה-64. לפני כחודש וחצי הואשם שאיים לרצוח את חברתו ותקף אותה. בעקבות החלטת בית המשפט אתמול - יצא דיין לערבה, שם הוא אמור לשהות במעצר בית תחת פיקוח. למרות זאת, הבוקר הוא ניסה על-פי החשד ליצור קשר עם המתלוננת אך זו כאמור לא ענתה לו.

 

"פחות מ-24 שעות לאחר ששוחרר הוא כבר ניסה פעמיים ליצור עימה קשר, אולם היא העדיפה שלא לענות לטלפון. אני מאמינה ומקווה שרשויות האכיפה יפעלו לשם שינוי כמו שצריך והוא יחזור לאבו-כביר או שימנעו ממנו ליצור עמה קשר", כתבה פרקליטתה של המתלוננת, עו"ד אפיק-חכמון, בתלונה.

 

במהלך הדיון אתמול התייחס השופט עידו דרויאן לתסקיר שירות המבחן שנערך לדיין, שם נקבע כי הוא אינו צורך יותר ריטלין, מקבל טיפול פסיכיאטרי מבוקר ושולט בעצמו. בנוסף, קבע השופט כי דיין כשיר לעמוד לדין. האח, אהוד דיין, אמר לבית המשפט כי יסכים לשמש כמפקח על אסי ולעבור לגור בערבה. בנוסף, התחייב האח לחתום על הערבות.


פורסם לראשונה 07/05/2009 17:40

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דיין. כשיר לעמוד לדין
צילום: דודו אזולאי
מומלצים