שתף קטע נבחר

זירת הקניות

ירוקים: גוגל שכרה עזים לניכוש עשבים

"במקום להשתמש בציוד מכני מרעיש שצורך דלק ומזהם את האוויר שכרנו עזים... הן בילו כאן כשבוע, הן אכלו את כל העשב ואפילו דישנו את הקרקע בו זמנית. המחיר לא היה זול יותר אבל העזים הרבה יותר חמודות ממכסחות", כתב מנהל התפעול של החברה

ענקית האינטרנט גוגל עושה מאמצים רבים לשמור על הסביבה - והנה עוד אחד: דן הופמן, מנהל התפעול במטה החברה בקליפורניה החליט להעסיק חברה מקומית שתנכש את העשבים סביב המבנים בשיטה עתיקה וידידותית לסביבה: בעזרת עדר של 200 עזים.

 

החברה, California Grazing, הביאה לאתר את העדר יחד עם כלב מסוג בורדר קולי העונה לשם ין, והמשימה שלהם היתה לנכש את העשבים ולזלול את השיחים הגדלים בקצב מהיר מסביב למבנים. על פי הדיווח ב"טלגרף" הבריטי, השיחים שמתייבשים בקיץ, עלולים לגרום לשריפות ולכן יש לנכש ולדלל אותם מדי כמה חודשים.

 

"במקום להשתמש בציוד מכני מרעיש שצורך דלק ומזהם את האוויר, שכרנו עיזים", הסביר הופמן בבלוג של החברה. "... הן בילו כאן כשבוע, אכלו את כל העשב ואפילו דישנו את הקרקע בו זמנית. המחיר לא היה זול יותר מכיסוח וניכוש העשבים בעזרת מכסחות, אבל העיזים היו הרבה יותר חמודות והיה נעים הרבה יותר לצפות בהן".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים