שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  רצח בפתח-תקווה: גבר נורה למוות ברחוב
  המשטרה מנהלת מצוד אחר שני רעולי פנים שנסעו במזדה וירו לעבר מלווה בשוק האפור, כבן 30, ברחוב אנה פרנק בעיר. אתמול הוא עזב את המדורה בה חגג עם ילדיו והסביר: יש לי פגישה חשובה בבוקר. כלבו של הנרצח נשאר במשרד הסמוך
  חיסול לאור יום? גבר כבן 30, מלווה בשוק האפור, נורה הבוקר (יום ג') ליד משרדו, ברחוב אנה פרנק בפתח-תקווה. הוא נפצע באורח אנוש ומת מפצעיו כעבור זמן קצר. המשטרה חושדת כי מדובר ברצח על רקע פלילי, ומחפשת את החשודים שנמלטו.

   

  האיש כבר נכנס למשרדו הבוקר, ומיד לאחר מכן - בסביבות 10:30 - הוא יצא לרגע מהבניין. כשהגיע סמוך למכולת עצר לידו לפתע רכב מסוג מזדה ובו שני רעולי פנים. מתוך הרכב ירד אחד החשודים עם אקדח בידו - וירה מספר פעמים לעבר הגבר, שהתמוטט על הכביש.


  הגבר התמוטט על הכביש. זירת האירוע (צילום: רונן לידור)

   

  אזרחים הזעיקו את כוחות ההצלה. הפרמדיק מועאויה כבהא ממד"א-ירקון סיפר ל-ynet שהצוות מצא את הגבר מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה. "התחלנו מיד לבצע פעולות החייאה מתקדמות ופינינו אותו מיידית לבית החולים בילינסון. המצב שלו היה אנוש". בבית החולים, נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

   

  מחקירה ראשונית התברר שהנרצח מתגורר ברחוב סמוך למשרדו. לפני מספר חודשים ניסו לשדוד אותו בתוך העסק, ומאז הוא הצטייד בכלב רוטוויילר, שהיה מתלווה אליו לכל מקום. ואולם בזמן הרצח הכלב נותר בתוך המשרד.

   

  אמש בילה הנרצח במדורת ל"ג בעומר יחד עם ילדיו ועזב מוקדם. הוא הסביר שיש לו פגישה חשובה בבוקר. גם לאור זאת, יבדקו במשטרה האם מדובר במה שמכונה בעולם התחתון "כיפה אדומה", קביעת פגישה עם אדם לשם פגיעה בו.

   

  אחרי שכוחות משטרה גדולים סגרו את זירת האירוע נפתחו סריקות נרחבות - בסיוע מסוק - אחר הרכב שנמלט מהמקום, ובו שני החשודים. במשטרה אומרים כי מכיוון שהנרצח אינו מוכר כעבריין, הרקע למעשה עדיין לא ידוע. נבדק האם זהו חיסול ממוקד, או אולי ניסיון שוד - שהרי לא ברור אם תיק שנשא הנרצח נגנב ממנו.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "רצח בפתח-תקווה: גבר נורה למוות ברחוב"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מוצר השנה
  מומלצים