שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  "דפש מוד" מבטלת עוד ארבע הופעות

  אחרי שבוטלו הופעות הלהקה ביוון וטורקיה, מבטלת הלהקה גם את ההופעות הבאות בסיבוב. לצד דיווחים רשמיים על ההחמרה במחלתו של דייב גהאן, מסתובבות שמועות גם על סיבה אחרת: ריב בין גהאן לאשתו ג'ניפר

  הכל התחיל ביוון, יומיים לאחר ההופעה בישראל. צוות ההפקה באתונה עלה על הבמה, דקות אחדות לפני תחילת המופע ומול עשרות אלפי אנשים הודיע כי "דפש מוד" לא יעלו היום על הבמה בעקבות מחלה של סולן הלהקה, דייב גהאן. יום למחרת הלהקה ביטלה גם הופעה מתוכננת בטורקיה. עכשיו נראה כי סיבוב ההופעות הזה, מלבד ההופעות שהיו בלוקסמבורג ובישראל, בינתיים לא יימשך. בשעה האחרונה מסרה הלהקה כי ארבע ההופעות הקרובות בסיבוב - גם הן מבוטלות. ההופעות תוכננו להיערך ברומניה, בולגריה, סרביה וקרואטיה.

   

  באתר הרשמי של הלהקה נכתב כי "בעקבות סיבוכים נוספים במקרה החמור של דלקת המעיים והקיבה של דייב גהאן, הלהקה נאלצת לדחות ארבע הופעות נוספות. גהאן עובר בימים אלה בדיקות נוספות. הלהקה מתנצלת על אי הנעימות ומאחלת לדייב החלמה מהירה".

   

  כמו כן, המליצה הלהקה לרוכשי הכרטיסים לשמור עליהם, משום שבקרוב ייקבעו תאריכים חדשים. בתקשורת הזרה ישנם דיווחים כי גהאן נאלץ לחזור לביתו בארצות הברית בכדי להיבדק שם, אך אין אישור רשמי על כך שעזב את אירופה.

   

  לפני כמה ימים החלו להסתובב שמועות כי הסיבה לביטול ההופעות היא לאו דווקא מחלתו של גהאן אלא דווקא ריב שהתפתח בינו לבין אישתו ג'ניפר, שיצאה

  עם הלהקה לסיבוב ההופעות וטיילה יחד עם גהאן בישראל. שמועה זו זכתה גם לחיזוק מפי עדי ראייה בהופעה ביוון. אך לטענה זו אין סימוכין רשמיים. עוד מסרה הלהקה, כי בזמן הקרוב היא תעדכן לגבי עתיד ההופעות האחרות.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים