שתף קטע נבחר

דיווח באיטליה: כך הכיר ברלוסקוני את הנערה

ארוסה לשעבר של הדוגמנית שעומדת בלב סיפור גירושיו של ראש הממשלה חשף פרטים על הנסיבות שבהן הכירו השניים. מנהל גוף תקשורת שבבעלות המנהיג "שכח" אצלו את תמונתה. ברלוסקוני כה התרשם מ"פני המלאך" שלה, שהחליט להתקשר

האם התעלומה סביב הקשר של ראש ממשלת איטליה והדוגמנית בת ה-18 נפתרה? סילביו ברלוסקוני אמנם טרם נענה לבקשת עשרות אלפי איטלקים להשיב על עשרת השאלות שהציב בפניו העיתון "לה רפובליקה", ואולם היום (א') פורסם בו ראיון עם ארוסה לשעבר של הצעירה, השופך פרטים חדשים שסותרים את גרסתו של המנהיג בן ה-72.

 

בעבר סיפרה לטיציה שהיא נוהגת לכנות את ברלוסקוני "פאפי" וצולמה כאשר היא עונדת על צווארה שרשרת יהלומים שעל-פי דיווחים העניק לה ראש הממשלה כמתנת יום הולדת. ברלוסקוני טען שנקלע באפריל למסיבה שלה בנאפולי מכיוון שבין כה היה באזור למטרות עבודה, סיפר שאביה הוא חבר שלו, ובכך קיווה לשים קץ לעיסוק בפרשה. זאת, אחרי שאשתו האשימה שהוא "מתרועע עם קטינות" וטענה שאפילו בימי ההולדת של ילדיו לא נכח. ואולם לדברי ג'ינו פלמיניו, בן 22 שניהל במשך 16 חודשים קשר רציני עם לטיציה, "ההורים שלה כלל לא קשורים".

 

"הקשר שלו היה מלכתחילה עמה", סיפר פלמיניו, שהיה בן זוגה של הדוגמנית הצעירה מאוגוסט 2007 עד ינואר השנה. "הקשר החל בסביבות אוקטובר 2008. נואמי סיפרה לי שהצטלמה לצורך יצירת בּוּק ומסרה את הצילומים לסוכנות ברומא, מהסוג שמעסיקות דוגמניות ורקדניות. נואמי סיפרה לי שלסוכנות הזאת הגיע אמיליו פדה (מנהל בגוף תקשורת ששייך לברלוסקוני), וכי הוא לקח את הצילומים. בדיוק באותו יום, סעד פדה עם ברלוסקוני ושכח את הצילומים שלה על השולחן". 

 

"את לא מזהה?"

לדברי הארוס לשעבר, לאחר שהתרשם מהצילומים, החליט ברלוסקוני לשוחח עם נואמי בטלפון. "הוא התקשר בעצמו, ישירות, זה היה בסביבות השעה חמש או שש אחר הצהריים והיא בדיוק למדה. ברלוסקוני אמר לה שראה את התמונות והתרשם מאוד מפני המלאך שלה, מהטוהר שלה ואמר לה שעליה לשמור את עצמה כמו שהיא - טהורה".


אשתו של ברלוסקוני האשימה: "הוא מתרועע עם קטינות" (צילום: רויטרס)

 

לטענת ג'ינו, נואמי לא רק סיפרה לו על השיחות הטלפוניות עם המנהיג האיטלקי, אלא אף נתנה לו להקשיב להן מדי פעם "כדי לשכנע אותי שהיא באמת מדברת עם ברלוסקוני". "פעם אחת הוא אמר משהו בסגנון: 'את בחורה אלוהית'. ואולם תחילה הוא לא סיפר לנואמי מי הוא. קודם הוא שאל אותה על חייה ואז כשהיא שאלה אותו מי הוא, השיב: 'את לא מזהה?'".

 

חגיגת הסילבסטר של ברלוסקוני

פלמיניו אמר כי נואמי אכן נהגה לכנות את ברלוסקוני "פאפי" בשיחותיה עמו, כפי שסיפרה בראיון אחרי שנחשף דבר נוכחותו ביום הולדתה ה-18. "היא עשתה זאת גם מולי, ואני הבנתי שמדובר בראש הממשלה". הוא סיפר כי החל להתרחק ממנה אחרי "חופשת השנה האזרחית שבילתה בווילה שלו בסרדיניה. נואמי אמרה לי בדצמבר שפאפי הזמין אותה לשם. היא אמרה לי: 'אני יכולה להביא גם חברה אם אני רוצה, זה לא משנה לו ויהיו שם עוד בחורות'". לדבריו, היא אכן לקחה עמה את חברתה רוברטה, ובילתה שם במשך כשבוע.

 

אחרי ששבה מהווילה סיפרה לפלמיניו שברלוסקוני התייחס יפה אליה ולשאר הבנות והתבדח עמן. לדבריה, היו שם בין 30 ל-40 בנות

שפוזרו בבקתות. "בבקתה של נואמי היו ארבע בנות, היא, רוברטה ושתי תאומות". כאשר חזרה, סיפר, "היא כבר לא הייתה נואמי שלי. בינואר נפרדנו". הוא סבור שהיא שיקרה לו ונפגשה עם ראש הממשלה גם בהזדמנויות אחרות, במהלך נסיעותיה השונות לרומא, כביכול למטרות עבודה.

 

אביה של הדוגמנית הצעירה, בנדטו אליו לטיציה, הגיב בזעם לראיון. בהודעה שפרסם בכלי התקשורת באמצעות עורך דינו אמר כי מדובר בדברי הכפשה "משום שהוא מייחס לבתי דברים שמעולם לא עשתה, לא אמרה ולא חשבה". הוא איים בתביעת דיבה נגד פלמיניו והעיתון "לה רפובליקה", שלטענתו ולטענת ברלוסקוני מנהל על גבה של הצעירה קמפיין שלילי כלפי מנהיג הימין-מרכז.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לטיציה. "הוזמנה לחגיגה בווילה"
צילום: AP
ברלוסקוני. מסרב להשיב לשאלות
צילום: AFP
עם רעייתו, לפני ארבע שנים
צילום: AFP
מומלצים