שתף קטע נבחר

אודי דוידי, הדור הבא

לאלבום הרביעי של דוידי מצורפות שלוש "רצועות בונוס", שהן למעשה שירי שבת בלבוש חדש. על ביצוע אחד השירים מופקד בנו של הזמר, הראל דוידי, שמוכיח שהתפוח נפל ממש ליד הגזע

כמעט חצי שנה אחרי שחשף ב-ynet שיר ראשון מהאלבום, אודי דוידי משיק את הדיסק הרביעי שלו - "רוחות טובות". באלבום 13 שירים, אך שלושה מתוכם - שהם גרסאות חדשות לשירי שבת - מכונים "רצועות בונוס" מאחר שבדרך כלל יצירותיו של דוידי מבוססות על מילים שכתב ולא על טקסטים מהמקורות.

 

ברצועות הבונוס מפציע גם הכוכב הבא לבית דוידי - הלא הוא בנו, הראל - ששר איתו את הגירסה החדשה ל"י-ה ריבון". בעבר כבר הקליט דוידי שירים עם ילדיו, אבל הפעם מי שאוחז במושכות הוא הבן, לא פחות מהאב.

 

לילך דוידי, אשתו של הזמר, אומרת בשיחה עם ynet כי הראל - הבן השני מבין שישה - "הוא ילד מוזיקלי במיוחד, שכבר מגיל 6 מנגן בגיטרה ושותף מלא ליצירה". היא מספרת שכשדוידי מתחיל קטע, לעתים הראל מתערב ואומר שזה לא מוצא חן בעיניו וזורק כיוון מוזיקלי שונה, שהאב מאמץ.

 

דוגמה נוספת לשיתוף הפעולה עם הבן היתה בדרך להקלטת השיר "רק לרגע", שדוידי הגה בבוקר של שבת אחת. הזמר פחד שעד מוצאי שבת הלחן יישכח ממנו, ושר את השיר להראל כדי שיזכור אותו. הילד 

חזר על הפזמון עד הערב, ואז הקליט את זה. כמובן שלאחר מכן נעשו עיבודים נוספים.

 

לילך אומרת כי היה זה אך טבעי שהראל ישתלב בשירי השבת באלבום מאחר והוא רגיל לשיר אותם עם המשפחה בבית. ביום ירושלים אף עלה הראל לראשונה עם אביו לבמה, ושר יחד איתו בפני קהל של כ-1,500 בני אדם. "אודי התרגש יותר ממנו", מעידה האם. 

 

לפני כחצי שנה ביצע דוידי במיוחד עבור ynet את השיר "דמעות", שהיה השיר הראשון שנחשף מהאלבום. כמה שבועות אחר-כך השתתף בפרויקט "מזמור לדרום", שהוקדש בימי המבצע בעזה לתושבי היישובים שהופגזו, וביצע את "מנעי קולך". לפני שלושה חודשים הוציא את הסינגל הרשמי הראשון מהדיסק, "אם אין אני".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים